Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe ejtettem? Vagy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe ejtettem? Vagy ez miért volt?

Figyelt kérdés

Egy jó nagyot szexeltünk,és szex után rosszul lett.Hányingere volt meg tisztára elsápadt,és egy picit fájt a hasa.Azt mondta hogy pedig nagyon jó volt,semmit sem csináltam rosszul.Amúgy meg nincs nagy.És már voltunk jó párszor együtt és ilyen problémánk még nem volt.Mondtam neki hogy akkor még maradjon fekve és pihenjen kicsit,és rá tíz percre szólt hogy valami mint ha bele szúrt volna a hasába,és láttam hogy még a szeme is könnybe lábadt.Nagyon sajnáltam.Félek ne hogy teherbe essen ,mert még fiatalok vagyunk!Valami hormon mentes helyi gyógyszerrel védekeztünk,amit előtte tíz perccel kellett felrakni neki.

18F 18L


2010. ápr. 27. 16:31
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
nemhiszem hogy teherbeeséstöl volt ez...am a szex sokkal összetettebb folyamat annál amit kívülről látsz(meg belülről érzel:P)ilyenkor hormonok szabadulnak el,felgyorsul a véráram és a lélegzet,stb..szóval bármi okozhatta,lehet hogy beszorult a levegő vagy rosszat evett és akkor jött ki a hasgörcs...
2010. ápr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Mint már mondtam nem a gyomra fájt hanem az alhasa és gyomor fájás nélkül a hányingere volt.Az ismerőseink szerint is az van ami szerintem "túl jót szexeltünk" :D
2010. ápr. 27. 17:20
 23/32 anonim ***** válasza:

túl jót szexeltetek?az miatt?:D:D

BOCS,de ne legyél már ennyire nagyképű, inkább mielőtt kiírtad volna a kérdést, néztél volna utána, hogy a teherbeesés nem 1 perc alatt zajlik le és a tünetek sem 5 perc múlva jelentkeznek :D ezt 18 évesen nem tudni elég gáz, főleg úgy h szexelsz.

Amúgy meg baromi sok oka lehet, gondolom h már elmúlt neki, szal ennyi..

Esetleg ha menseskor is görcöslni szokott, akkor nem meglepő.

Szedjen gyógyszert.

18/L

2010. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Ja és mielőtt írod h nem így kéne válaszolni:

-nem bántásképp írtam, de ezt tudnod kéne, alap dolog h nem így sity-suty keletkezik a gyerek

2010. ápr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

A hasfájás lehet pl. méhszájsebtől, vagy cisztától; egyik se borzalmas, gyógyíthatatlan dolog, de mindenképp érdemes nőgyógyásszal megnézetni.


De erre nagy valószínűséggel nem itt a szex/szerelem témakörben fogod megkapni a normális választ (mint a mellékelt ábra mutatja nem is nagyon kaptál) én is csak leírtam az első 2 dolgot, ami eszembe jutott... még rengeteog oka lehet a hasfájásnak.


Szerintem legyél aranyos fiú és kísérd el szépen nőgyógyászhoz, az a legbiztosabb! :)

2010. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló!Elkísérem!A 18 éves lány válaszolónak!A barátnőm szerint is most sokkal jobb volt a szokásosnál!Ez nem nagy képűség!És nincs miért szégyenlem magam!Én legalább szeretem,féltem a barátnőm nem úgy mint a korosztályomból való többi srác!Tudom hogy nem egyből esik teherbe egy lány,de sok nőtől hallottam már itt is a teherbeesés témakörben és ismerős körökben hogy mikor teherbe estek más volt a szex és utána éreztek valamit...nyilván nem akkor fogant meg a baba de akkor "csinálták"!...
2010. ápr. 27. 18:41
 27/32 anonim ***** válasza:

Értelek, de te úgy állítottad ezt be h a fergetes szexetek után jöttek ezek a tünetek és ebből következtetsz h terhes lehet..akkor nem védekeztetek előzőeknél sem?Akkor gyanakodhatsz, de csak ennyiből hülyeség így rákérdezni h teherbe ejtettem?Ha normálisan védekeztetek nem lehet terhes!!!!!

De tegyük fel h nem helyesen védekeztetek, ez akkor sem lehet teherbeesés jele xD szal máskor inkább ne így kérdezz rá...

2010. ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
Tuti Te vagy Edward,ő meg Bella :D aztán jön Renesmee :P Gyorsan nő a baba
2010. ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:

nyilván nem akkor fogant meg a baba de akkor "csinálták"!.


A baba akkor fogan meg, amikor megcsinálják :D

Bocsi nem piszkálás volt. Na szóval. Nekem is volt már ilyenem. Közvetlen szex után, elmentem dokihoz és kiderült h seb van a méhemen. Le akarta fagyasztani, de én nem akartam. Inkább ültem pár órát meleg zsurló teába és egy pill alatt elmúlt minden bajom... :)

2010. ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
47%

15:13-nak. Örülök, hogy nem cseszegetted a srácot, és okos, érthető választ adtál. Én az első nam már válaszoltam, megköszönte, de most végigolvastam a "jótanácsokat", és ledöbbentem. Olyan okos sok válaszoló! Fogalmunk sincs, mit használtak, hogyan csinálták, de osztják az észt.

Egyébként nem egy olyan ismerősöm van, aki a szex után azonnal tudta, hogy most teherbe esett. Pedig gyakorlatilag akkor még nem is! Szegény ivarsejteknek is idő kell, hogy célba érjenek, mégis valami belső női ösztön jelezhette. Mint ahogy az anya a legmélyebb álmából is felébred a pici babája legkisebb nyöszörgésére is. Örülök, hogy azért vannak, akik a válaszukkal valóban segíteni akarnak. A többiek meg inkább ne is írjanak!!!

2010. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!