Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe ejtettem? Vagy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe ejtettem? Vagy ez miért volt?

Figyelt kérdés

Egy jó nagyot szexeltünk,és szex után rosszul lett.Hányingere volt meg tisztára elsápadt,és egy picit fájt a hasa.Azt mondta hogy pedig nagyon jó volt,semmit sem csináltam rosszul.Amúgy meg nincs nagy.És már voltunk jó párszor együtt és ilyen problémánk még nem volt.Mondtam neki hogy akkor még maradjon fekve és pihenjen kicsit,és rá tíz percre szólt hogy valami mint ha bele szúrt volna a hasába,és láttam hogy még a szeme is könnybe lábadt.Nagyon sajnáltam.Félek ne hogy teherbe essen ,mert még fiatalok vagyunk!Valami hormon mentes helyi gyógyszerrel védekeztünk,amit előtte tíz perccel kellett felrakni neki.

18F 18L


2010. ápr. 27. 16:31
1 2 3 4
 11/32 Thurston ***** válasza:
44%

"Hallottál már mondjuk a pharmatex termékeiről?"


És te arról hallottál, hogy ezek a termékek csak kiegészítőként ajánlatosak a gumi vagy a gyógyszer mellé?


Szóval visszavehetnél az arcodból, mert úgy tűnik te vagy a gyökér.

2010. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Szerintem bármi okozhatta!!! Akár meg is jöhet a menzesze. És akkor, tuti nem terhes. Lehet bármi, érzékeny az időváltozásra, esetleg még egy gyomorrontás is belefér. Annyi vírusos betegség van mostanában, ami hasi panaszokkal jár, hogy el sem hiszed.

Mondjuk, ha belefér időben, azért nem ártana egy 72 órás tabletta, biztos, ami tuti alapon. Bár nem hiszem, hogy terhes lenne, ha eddig nem volt az. Drukkolok!!!

2010. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

16:38 egyetértve, most komolyan 18 évesen van még valaki, aki ilyen hülye az ember szaporodása témakörben....


a barátnőd menjen el orvoshoz, és egyen rendesen, mertvalószínűleg lement a vércukra is

2010. ápr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
66%
Aha és aki nem szedhet gyógyszert, meg mondjuk allergiás az óvszerre, az már ne is dugjon, mert az csak kiegészítés. Elárulom, hogy megfelelően alkalmazva biztonságosabb a gyógyszernél.
2010. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
nem mellesleg lehetett spontán tüszőrepedése is a szex miatt....
2010. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem fosod ki.
2010. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

16:44 köszönöm!:)

Az alhasa fájt nem a pocija:) Megemlítem neki este MSN-en a 72 órás tabit.

Én még arra is gondoltam,hogy nagyon be voltunk indulva és picit vadabbak voltunk,hogy esetleg azért lehetett!Lehetséges?

2010. ápr. 27. 16:48
 18/32 A kérdező kommentje:
16:47 köszi:)
2010. ápr. 27. 16:49
 19/32 anonim ***** válasza:
Amúgy ezen már én is gondolkodtam, hogy megfelelően használva kifejezetten jó pear indexe van, plusz egy fiatalnak inkább jobb, mert tudja hogy kell használni, és nem olyan hopsz most elfelejtettem bevenni, juj, most hasmenésem van, meg most gyógyszert szedek a torkomra stb. Ezt legalább nehezebb elbaszni. Meg azért minek zabálja már a hormonokat folyamatosan, ha lehet csak két hetente találkoznak és szexelnek.
2010. ápr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
spermicidet használtatok
2010. ápr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!