Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rezia nevu fogamzasgatlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rezia nevu fogamzasgatlo mennyi ido utan hat?

Figyelt kérdés

Azt irjak itt hogy ha az 1.napon kezdem el szedni akkor onnan kezdve vedett vagyok

Megvarjam a ket hetet?(annyit javasolt a gyogyszertaros)



2017. dec. 28. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindenképp megvárnám a helyedben, hiszen egy-két héten nem múlik semmi... Mi amúgy úgy csináltuk, hogy a vérzésem első napján kezdtem szedni a Reziát, és amikor már nem véreztem, már simán szexeltünk óvszer nélkül, szóval kb. egy hét telt el.
2017. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
es nem lett semmi baj?
2017. dec. 28. 22:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilván nem lett... Leírtam volna, ha lett volna. Már évek óta szedem, ennyi idő alatt többször is teherbe eshettem volna...
2017. dec. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!