Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Véd ilyenkor a fogamzásgátló?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véd ilyenkor a fogamzásgátló?!

Figyelt kérdés

Sziasztok,

A fogamzásgátló levél 2.hetében vagyok, és két napja egy napig véreztem. Eleinte jobban, aztán nap végére teljesen elmúlt, azóta semmi. Előtte megvolt rendesen a szokott időben.

Megyek mindenképp nőgyógyászhoz, de két ünnep között a fű se nő, a nőgyógyászom csak 8-án rendel, csak az érdekelne hogy véd-e a fogamzásgátló ugyan úgy vagy nem?


Köszönöm!



#Fogamzásgátló véd terhesség
2017. dec. 27. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem biztos ami biztos 2hetig kiegészítő vedekezes.
2017. dec. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mióta szeded? Netán ez az első? Mert akkor mint ahogy a betegtájékoztató is írja, az elején előfordulhat köztes vérzés, ami normális és ha megszokja a szervezeted, akkor nem lesz ilyen. De ez nem jelenti azt, hogy nem hat a tabletta.

Viszont nem tart semeddig felvenni a telefont és felhívni a nőgyógyászatot, hogy ebben az esetben mi a teendő, szükséges-e kiegészítő védekezés.

2017. dec. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, elfelejtettem odaírni hogy már szedem 2 éve. Bevettem az összes bogyót, kb óramű pontosan szedem minden nap, nem ment a hasam nem hánytam nem szedtem semmiféle más gyógyszert.
2017. dec. 27. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!