Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hatni fog a fogamzasgatlo? 18/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatni fog a fogamzasgatlo? 18/L

Figyelt kérdés

Ebben a honapban kicsit rosszul szedten (mindennap bevettem de nem ugyanabban az idoben..volt olyan h vmikor delben rendszeresen aztan ejfelkor rendszeresen...) ezt szuzen

Jovo honapban egy het normalis szedes utan vedeni fog? (Akkor eselyes h lefekszem a baratommal)

A beteg tajekoztatobol probaltam kibogaraszni

Szerintetek?



2017. dec. 25. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem vagy hatni fog vagy pedig nem!
2017. dec. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nehéz dolog lett volna bevenni rendszeresen mondjuk este 6-8 között? Majd a nőgyógyászod megmondja.
2017. dec. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
... amikor megállapítja a terhességet.
2017. dec. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátlót mindig ugyanabban a napszakban kell bevenni. A következő ciklusban már így szedd, és akkor két hét után védett leszel.
2017. dec. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom utolso valaszolo

(Tudom sokan hulyenek tartanak es az is vgyok ,de csak a borom miatt szedtem es h beallitsa a menszeszem amit meg is tett igy is ..es valamiert nem tudtam h igy kell beszedni,de az is az en hibam h nem olvastam el a betegtajekoztatot)

2017. dec. 25. 11:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

de csak a borom miatt szedtem es h beallitsa a menszeszem amit meg is tett igy is

Drága kérdező! A fogamzásgátló az ég világon semmit nem állított be a ciklusodon. Ugyanis annyi történt, hogy nincs rendes ciklusod. Egy mesterséges ciklusod van tabletta szedése mellett, a vérzést a tabletta szünetre történő abbahagyása vált ki, nem az, amikor rendesen menstruálsz. Neked jelenleg nincs menstruációd van, megvonásos vérzésed van, ami nem ugyanaz. Most nem játszódnak le azok a folyamatok a szervezetedben, amik egyébként, tabletta szedése nélkül lejátszódnának. Ha abbahagyod, újra szembesülsz majd a problémákkal. Elég nagy gond, hogy az orvos ahelyett, hogy különböző vizsgálatokra elküldött volna, letudta ennyivel.

És egyet tudok tanácsolni csak. A saját érdekedben fogadd meg! Ha nemi életet élsz, nem teheted meg, hogy össze-vissza szeded a tablettát, mert könnyen terhes lehetsz. Ha 12 órán túl pótolod, vége a megbízható védettségnek! Elég egyetlen szemet kihagyni, máris lehetsz terhes. És a 12 órán túli bevétel már kihagyásnak számít.

Szóval vagy védekezz óvszerrel, vagy rohadt pontosan tartsd be a tablettára vonatkozó előírásokat és jó alaposan, ha kell többször olvasd el a betegtájékoztatót!

Ha rendesen szeded, akkor védeni fog.

2017. dec. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a hosszu valaszt

Nem elek nemi eletet ezert sem foglalkoztam azzal h ved e vagy sem (most lesz fontos h ved e)

12oran belul volt mindig ha nem akkor meg ataltam egyik naprol a masikra a masik idopontra

Persze h ezutan jol fogom szedni a kerdesem az volt h az mennyi ido mig ved

Persze tudom h ezt nogyogyasz tudja megmondani de ugy gondoltam miert ne kerdezzem meg

Ennyi

2017. dec. 26. 00:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Olvastam, hogy majd csak most fogsz elkezdeni nemi életet élni, ezért írtam, ha nemi életet élsz. Majd akkor. Arra gondoltam.

A védelem pedig benne van a betegtájékoztatóban. Nyilván ha eddig nem szedted rendesen, akkor a védelem a következő levélnél alakul ki, amikor normálisan szeded. És én nem vagyok híve annak, hogy ha valaki tablettát szed, akkor még óvszerrel is védekezzen, mert akkor teljesen feleslegesnek tartom a tablettát, hogy valaki feleslegesen tömje magát hormonokkal, de a te esetedben én addig, amíg nem tanulod meg rendesen szedni, tehát nem hagysz ki szemeket és nem szeded őket közel azonos időpontban, addig alkalmaznék a helyedben kiegészítő védekezést. És amikor ez már rendszereződik nálad, akkor hagynám el a plusz védekezést, mert akkor fog rendesen hatni.

2017. dec. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!