Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit szólnátok, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a barátnőtök azt mondaná, hogy nem szeretne fogamzásgátlót szedni, inkább óvszerrel védekezzetek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 14. 16:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
92%

Mondanám, hogy rendben van, én sem akarnék hormont

30/F

2017. dec. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%
3 éve vagyok együtt a párommal és eddig végig gumiztunk. Pluszban ő szedi a gyógyszert is, úgyhogy dupla védekezés.
2017. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%

Én sosem vártam el a barátnőmtől. Jó lett volna, de ilyet nem lehet kérni, arra várok hogy végre kijöjjön egy férfi fogamzásgátló. "Vasalgel" például. Bár kérdés hogy a nők mennyire bíznának benne hogy hatékony. Ebben a szituban az a gáz, hogy az óvszeren kívül, minden megoldással a nő szív.

Ha pedig bármi összejön, azzal is ő van megáldva.


Nagyon kellene egy férfi fogamzásgátlás a vasectomián kívül, amit pl megcsináltatnék, ha tudnám hogy 100 %-ban visszafordítható. De nem az.

2017. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Lassan most már lesz férfi fogamzásgátló is.

Addig meg pl. pesszárium.

2017. dec. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem szedhetek fogamzásgátlót egészségügyi okok miatg, szóval elég rosszul esne, ha a barátom nem tudna erre a kérésre értelmesen reagálni.

18l

2017. dec. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a fèrfi aki azt mondja hogy ovszer miatt szakitana az a gyerekèt is igy eldobnà ha megtudnà felcsinàlt valakit....undoritò....


Szerintem ezt legyen szexkapcsolat vagy rendes kapcsolat tisztàzni kell az elejèn hogy vèdekeznek

2017. dec. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%

Én azt mondanám, hogy megjött az esze. SOHA nem fogok fogamzásgátlót szedni. Huszonévesen szedtem pár évig, a biztonság meg a pasi élvezése miatt. 1,5 várakozás a gyerekre, 31 évesen az elős gyerek után rákszűrésen P4, ami rák előtti állapotot jelent. 2 éven át negyedévente apró szövetkicsippentés a méhnyakból, hogy sejtvizsgálattal megállapítsák, hogy rosszindulatú-e? Megérte, nem kellett műtét, annak ellenére hogy HPV volt típus 53, magas kockázatú. Lett még utána 3 gyerekem.

Én így 43 évesen csak a saját élvezetemre gondolok és annyira nem az óvszer számít (amit mi használunk már vagy 7 éve a férjemmel - ja még mindig az elsővel...:-). A pasi mit csinál a kezével, szájával? VAn türelme, kipróbál új dolgokat és nem azt, hogy akkor eddig Te voltál fölül akkor folytassuk kutyapózban...

2017. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom eléggé rám bízza ezt, az egyetlen feltétele (aminek igazából kifejezetten örülök, mert ha ő nem kötné ki akkor én tenném) hogy valahogy muszáj védekeznünk, óvszer, tabletta, spirál, pesszárium, bármi ami biztosan hatékony, nem csak megszakítás meg naptárazás.

Egyszer azt mondta, hogy ha szeretnék tablettát szedni ő nem áll az utamba, kipróbálná ő is szívesen milyen érzés gumi nélkül, de ha nem akarok, vagy kipróbálom és nem működik, akkor marad a guminál szó nélkül, mert inkább húz gumit mint nevel 18 évesen gyereket.

Nyilván nem a kedvenc dolgunk a gumi, én is utálom hogy közben meg kell állni felvenni, gondolom neki is jobb lenne nélküle, át is fogok váltani tablettára, de megnyugtató hogy értelmes ember módjára áll hozzá a dologhoz.

2017. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!