Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mirena gondok. Mit csinaljak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirena gondok. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Teljesen elment az eletkedvem is mar az elmult 1,5 evben.

Miota mirenam van 12-14 napig tart a menzeszem.ebbol 8-10nap csak csipp-csopp,eppen,hogy van.csak,hogy megse legyek tiszta.

Mar sirogorcsom van mikor megjon.lassan ramegy a kapcsolatom,mert a tisztasagi kidorzsol ees meg mensi utan 2-3 nap mire nem erzekeny az alfelem es hozzam erhet parom.

Volt igy vakaki?lett megoldas?

Mar tobbszor voltam az orvosomnal,es szedtem is mar tobb gyogyszert de semmi nem hasznalt semmit :(

Eros menzeszem van alapjaraton,ezert valasztottuk a mirenat.de visszafele sult el.

Gyogyszert nem szedhetek,a huvelyben levo fog. gatlokat nem birom.

Mivel vedekezzunk ha levetetem?


2017. dec. 6. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor marad az óvszer,méhszájsapka,hormonmentes spirál.
2017. dec. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy a hormonmentestol gyakran meg erosebb lesz a verzes.

Nekem spiral nelkul is volt 8 nap,es ebbol 4 nap brutal erosen volt.2 orankent maxi tampon es ejszakai betet ment el.

Nagyon verszegeny is vagyok,nem epiti be a vasat a szervezetem az emesztorendszerbol.akarmilyen tablettat szedhetek,akarmeddig,akarmennyit.

Erre venas vasat,es neha meg igy is vert kell kapjak.

Ezert is orultem,mikor az orvosom mondta,hogy ettol a spiraltol el is mulhat teljesen.

Pluszban extra fogekony vagyok.

Harom gyerkoc van,2 mar akkor megfogant mikor epp csak elkezdtunk megszakitassal mas vedekezes nelkul egyutt lenni.az elso ilyen honapban terhes lettem 2x is.a huvelybe rakhato bigyok meg olyan hu de biztosak ahogy hallottam.

Az ovszer egyreszt szornyen irrital,masreszt tiszta napokon altalaban 2x egyutt vagyunk.igy eleg koltseges is lenne.

El is kotnenek,tudom.de meg 1 gyerkocot szeretnenk,csak kesobb.elobb mindenkepp dolgozni szeretnek egy kicsit igy 3 gyerek utan.

Januarban megyek ujra az orvosomhoz,de nagyon felek,hogy le kell venni.

Minden mensikor remenykedek,hogy legalabb 6-8napnal alljon meg de mindig pofara eses a vege.

Neha szivem szerint mar kipakoltatnam magam a fenebe :(

2017. dec. 6. 20:34
 3/12 A kérdező kommentje:
*nem olyan hu de biztosak.
2017. dec. 6. 20:35
 4/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom,hogy ennyit szenvedsz az erős vérzéstől.

A dokit kérdezd meg majd,hogy tudna-e még ezeken kívül valamit javasolni.

A hüvely kapszulák,krémek önmagukban nem megbízhatóak,de mondjuk pesszáriummal együtt használva egész jól védhetnek.

2017. dec. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

12 eve egy dokihoz jarok.

Tudja minden bajom.probaltunk mar sokmindent.

Ez volt ugymond az utolso remeny.

Azert kerdeztem itt,hatha van valaki,aki hasonlo cipoben jart es vegul valamivel sikerult megoldani.

De ugy tunik en vagyok csak ilyen szerencsetlen :(

Es kis bena szervezetu 😔😔

2017. dec. 6. 22:35
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az egyedüli,aki ezzel a problémával küzd,itt is többen vannak ugyanígy.

De akkor gondolom kivizsgáltak még anno,miatta.

Nincs pajzsmirigy betegséged vagy gyulladásod vagy ilyesmi.

2017. dec. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nincs semmi problemam.az eros verzest orokoltem sajnos.
2017. dec. 7. 11:21
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]

vannak tanfolyamok, könyv is hozzá, ha legalább két jelet néztek és jól csináljátok felér a biztonsága a tabival

2017. dec. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ezzel csak az a baj,hogy a 2. Es a 3. Gyerkoc is ugy fogant,hogy pe elott 4. Es 5. Napon megszakitassal voltunk egyutt.aztan utana kb sehogy a pe utani 3.napig.

Es ez tuti fix,mivel rendesen megkinoz a peteeres 12 bol 11 honapban minimum.

A ciklusaim tok kiszamithatoak voltak a spiral elott.orat lehett hozza igazitani.fix 28 napos ciklusaim voltak.kb 2 evente 1x fordult elo,hogy becsuszott egy 29 napos.

Minden alkalommal reggelre betegedtem meg,mindig.

Ehez hozzatartozik,hogy volt olyan parom akivel hosszu honapokig vedekezes nelkul szexeltunk,eppen csak azt a par napot csinaltuk megszakitassal megsem lettem terhes egyszer sem.gyanitom az o fickoi kevesbe voltak eletkepesek.

2017. dec. 8. 06:01
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha már több gyereketek is van, nem gondolkodtok el (leginkább a párod, mert férfiaknak könnyebb) a művi meddővé tételen? Persze ha nem terveztek már gyereket.


Nekem egyszer volt hasonló problémám ciszta miatt, és tényleg szörnyű volt, teljesen elment az életkedvem, meg egyfolytában logisztikázni kellett a vérzés miatt :(((

2017. dec. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!