Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem jött meg a menstruációm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jött meg a menstruációm, mit csináljak?

Figyelt kérdés
1 éve szedek fogamzasgatlót, pénteken van az elso szunet nap. (rezia, 4 napos szünettel). Általában hétfőre jon meg. Most már kedd van, ma kell elkezdenem az új levelet, azonban nem jött meg a megvonásos vérzés. Szokásosan fáj a hasam, "folyok" is, de a vér nem jön... Ebben a hónapban pedig csak egyszer tudtam lefeküdni a barátommal, akkor sem ment el bennem. A hónap közepén torokgyulladasra szedtem gyogyszert, de eddig az sem zavarta be sose. Szerintetek?
2017. szept. 26. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Tesztet.
2017. szept. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Varj.
2017. szept. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy ha véletlenül kimaradna a vérzés akkor sem kell egyből a legrosszabbra gondolni,hanem kezdjem el az új levelet, de menjek el hozzá.

Csinálj tesztet vagy menj el az orvoshoz!

23N

2017. szept. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kócoska12 válasza:
Szerintem nem jó a fogamzásgátló. Nekem is volt ilyen. Azonnal kicserélte az orvos. Ha szedted normálisan és nem hagytál ki 1 tablettát sem, akkor nem lehetsz terhes.
2017. szept. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!