Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igaz-e, hogy előváladéktól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz-e, hogy előváladéktól csak ilyenkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon olvastam, hogy előváladéktól csak abban az esetben lehetek terhes, ha párom elélvezett nemrég mielőtt belém rakta (mondjuk kiverte), így marad spermium a csőben, de amúgy nem tartalmaz az előváladék spermiumot?

2017. nov. 13. 19:38
 1/6 anonim válasza:
Tartalmazhat.
2017. nov. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ezen az oldalon olvastam olyat is, hogy valaki a krixkraxiakkal beszélgetett, ezért a reptoid kormány megpróbálta kinyírni.
2017. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elvileg igen, Bár vannak akik szerint az előváladék önmagában, elélvezés előtt is tartalmazhat, de gyakorlatilag nem tudom elképzelni hogy attól terhes legyen valaki.

Inkább az para, ha nem húzza ki időben, és az első spricc amit még nem vesz észre belemegy.

2017. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Itt mindenki csak fogamzásgátló vagy óvszer mellett esik teherbe.

Az egyetlen biztos fogamzásgátló, amit ajánlanak, az a megszakítás.

2017. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megszakítás nem védekezés!! És igen tartalmazhat az előváladék is spermát attól függetlenül hogy hány órával előtte élvezett el az illető!! Ne legyetek felelőtlenek könyörgöm! Használj óvszert vagy tabletátt !( 30éves 2 gyermekes anyuka vagyok )
2017. nov. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A spermiumok folytonosan termelődnek, a mellékherékben tárolódnak, az ondóvezetéken keresztül jutnak a húgycsőig. Ez egy lassú folyamat. Elélvezéskor az omdóvezeték összehúzódása felgyorsítja a spermiumok kijutását. Az ondóhólyag és a prosztata is hozzáteszi a váladékát. A Cowper-mirigyek adják az előváladékot, és az is sodorhat magával spermiumokat.

Közösüléssel, különösen, ha a férfi "igyekszik", hogy tovább tartson az aktus, és megáll, amikor á csúcspontot közeledni érzi, megesik, hogy az ondóvezetékből már érkeznek spermiumok, a prosztata kissé összehúzódik, de az orgazmus még nem következik be, hanem megmarad az erekció, és folytatható az együttlét. Ilyenkor azt hiszik, hogy megszakított a közösülés, holott már rég bent vannak a hímivarsejtek, amikor az ejakuláció kívül történik.

2017. nov. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!