Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Más is van így ezzel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Óvszerrel védekezünk mindig. De néha mielőtt felhuzza beteszi anélkül, pár lökés csak. És úgy annyira jó hogy szinte megveszek és látom hogy neki is sokkal jobb. Szinte szétszedne :DD


Az a baj hogy a fogamzásgátló eléggé elvette a libidómat. De ugyanakkor gumiban nem olyan jó tényleg. Én is érzem a különbséget.


Hogy lehetne ezt megoldani?


2017. nov. 13. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Munkahely, kereset, lakas, csaladalapitas.
2017. nov. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hormon mentes spirál ami normális mértékben véd és nincs benne hormon.

Vagy kipróbálsz valami más fajta fogamzásgátlót.

De ugy tudod hogy a pár lökéstől is teherbe eshetsz, ha nem is nagy eséllyel? Mert ha nem zavar egy becsúszott baba akkor ott aa.megszakítás.

2017. nov. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban élvezem én is gumi nélkül. És szinte mindig gumi nélkül kezdjük, aztán kicsit később, mikor már nagyon bele lendülnénk, akkor húzok gumit. De gumival néha már kellemetlenül sok idő tud lenni, míg elélvezek, nekem nagyon sokat visszafog az érzésekből. Nem tervezekünk még gyereket, és kicsit sokkolna, ha becsúszna, de felvállalnám, ha így történne. 27/f (hosszú ideje kapcsolatban)
2017. nov. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Addig jár a korsó a kútra amíg el nem törik.

Lányom wgy ilyen 2 lök majd gumit fel akcióból fogantm

2017. nov. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1: Mindketten dolgozunk, összeköltözés folyamatban van.


Engem is sokkolna ha becsúszna még nem akarunk babát de valószínűleg megtartanánk.


Az én páromnak is nagyon sok idő gumiban.. És ő sem érzi.. Zavarja is sokszor ezért kérdezem :\


Ezt a spirál nincs életkorhoz kötve? Vagy van valami feltétele?

2017. nov. 13. 11:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdekes amit írsz, én amióta szedem a tabit, inkább jobban kívánom... :D

Esetleg másik gyógyszer, egy kisebb hormontartalmú? Én a fogamzásgátlóra esküszöm, kényelmes, nem kell figyelni csak a normál szedésre és mehet minden, bármikor! :D

Gumiban macerás, nem olyan érzéki, arról nem beszélve, hogy nálam már többször is kiszakadt a márkás is. Rohanhattam 72órásért...

2017. nov. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, vagy amit előttem is írtak, hogy megszakítás. De ezt csak akkor, ha nem zavar a baba... :D Lehet hogy sosem esnel teherbe így, de lehet, hogy már az első alkalmakkor... Ez sajnos ilyen szerencsejáték.
2017. nov. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!