Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a Pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Pharmatex hüvelykúpról? Mennyire biztonságos? Minden tapasztalat, vélemény érdekel ezzel kapcsolatban.

Figyelt kérdés

2017. júl. 7. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem megbízható módszer,legalábbis önmagában.Az egyik barátnőmnek "amellett" született a kislánya.
2017. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 Nem csak a barátnődnek. Nőgyógyász ismerősöm elmondása alapján lassan bekerül a hivatalos terminológiába a " Pharmatex-baba" kifejezés.
2017. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Vagyis akkor inkább ne használjuk ha nem akarunk babát?

Vény nélkül kapható fogamzásgátlót tudtok ajánlani ami hatékony is?

2017. júl. 7. 19:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyiből nem derült ki számodra, akkor: nem, nem biztonságos. Vény nélkül óvszert kapsz, esetleg rendelhetsz méhszájsapkát vagy pesszáriumot.
2017. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Pl. megszakítás mellett célszerű a kúpot is használni. Önmagában egyik se megbízható, de a kettő együtt már viszonylag jó.

Mi szoptatás alatt használtuk. Nem lett volna gond egy baba, hormonmentes, recept nélkül kapható. Ráadásul 8 hónapig menstruációm se volt, tehát valószínűleg peteérésem se.

A hatékonyság nagyban függ attól, hogy betartjátok-e azt a 10 percet, amíg feloldódik.


Röviden: ha választani kell, hogy kúp vagy nincs védekezés, akkor a kúpra szavazok.

De nem kell meglepődni, ha pozitív lesz a teszt.


Recept nélkül kapható a gumi. Teljesen megbízható, és az egyetlen, ami a betegségek ellen is véd.

2017. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

A pharmatex babákra annyit mondok, hogy mindig saját bevallás alapján megy, hogy ki milyen védekezés mellett esett teherbe.

Azt (főleg abortusz előtt) kínos bevallani, hogy csak megszakítás volt, vagy az se, ezért benyögi, hogy pharmatexet használtak.

2017. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmiféle abortuszról nincs szó. Az emellett megszületett babákról beszélek. Más fórumokon is olvashatsz róla.
2017. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes ezeket olvasni, tekintve, hogy nem kevésszer védekeztünk már így, mégse lett baj, sőt más ismerőseimnél se :)
2017. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Három évig használtuk, gond nélkül. A gumi irritált, minden típus kidörzsölt. Tablettát nem szedhetek. Úgy voltunk vele, ha jön a baba, akkor jön.

Szex előtt tettem fel, onnantól még órákig hat. Nekünk előjáték közben nem volt zavaró.

Mikor nem védekeztünk, gyorsan sikerült teherbe esni.

Ez is olyan, mint bármi más: van, akinek beválik, van akinek nem.

Gumi és tabletta mellett is sokan estek már teherbe, de ezért még nem köttetem el magam fiatalon.

2017. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A gumi biztonságos, amíg ki nem szakad. Nekem is már párszor volt rá példa amíg azt használtunk, pedig megfelelően ki volt belőle nyomva a levegő, stb. És nem a legolcsóbbat vettük, sőt. Szóval a gumiról ennyit. Tényleg okés és véd, terhességtől és betegségtől egyaránt, egészen addig, amíg nem szakad ki egy parányi helyen. Tény, hogy kedveljük a durvulást :DD


A tabi mellett meg senki nem esik teherbe. Aki ezt állítja , az valamit igenis elrontott csak nem vallja be. Nem megfelelően szedte, más gyógyszert szedett rá ami elvette a hatását, kifosta/kihányta, stb. Értem én, hogy semmi sem 100%, de vegyük példának az én családom női tagjait, mindenki tabit szed és senki sem lett terhes, ha nem akarta. Illetve a nagynéném, aki bevallotta, hogy napokig elfelejtette bevenni.


Pharmatex-et en sosem használtam, csak hallottam róla. Nekem a nőgyógyász azt mondta, hogy önmagában édes kevés. Megszakítással lehet hogy jobbak az esélyek, de én akkor sem bíznék benne, ez nem játék. Egyébként is egyénfüggő, lehet hogy valaki sose esik teherbe ha ezt használja, van aki meg olyan termékeny hogy ránéznek és terhes lesz kb. Ne bízd a véletlenre, inkább válassz mást szerintem.

2017. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!