Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudom, hogy halom ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy halom ilyen kérdés van, de szükségem lenne egy válaszra ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szóval, amikor szexeltünk, végig használtunk óvszert, viszont a legelején, amikor már erekcióban volt, betette pár másodpercre óvszer nélkül, ingerlés viszont nem vagy csak a legkisebb mértékben történt. Mennyire valószínű, hogy jutott előváladék a hüvelyembe?
2017. nov. 11. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy halom ilyen kérdés van, vedd a fáradtságot és olvass vissza. Többet, nem fűznék hozzá...
2017. nov. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
50% Vagy ihen vagy nem. Az előváladék megjelenhet a merevedés korai szakaszában is.
2017. nov. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki nekem már csóknál is tiszta lucsok a farkam így mire odajutok és csak betenném mint az esetedben történt már rendesen van előváladék, de gondolom nálad is került be a nunidba azért így is, még ha azt hiszed, hogy tiszta száraz volt a farka a srácnak. Terhesnek ennyitől nem leszel azért, de mindenre van esély még ha 0,0000001% is.
2017. nov. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak azon gondolkozom, hogy bevegyek-e esemény utáni tablettát vagy sem, mert ugye feleslegesen nem akarom magam gyógyszerezni. Nem vagyok benne biztos amúgy teljesen, hogy tényleg óvszer nélkül történt, a srác elég felelősségteljes, ráadásul orvostan hallgató szóval...
2017. nov. 11. 14:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért? Az orvostanhallgatóknak kevesebb az életképes sperma az előváladékban?
2017. nov. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, hanem mert mondjuk a tanulmányai során hozzájutott olyan információkhoz a terhesség valószínűségével kapcsolatban, amik alapján tudja, hogy mennyit kockáztat azzal, hogyha nem védekezik rendesen, ugyanis nyilván ő sem szeretne még gyereket.
2017. nov. 11. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!