Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hosszú előbőr miatt letekeredő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú előbőr miatt letekeredő óvszer?

Figyelt kérdés

Nos az lenne a problémám,hogy merev állapotban is olyan sok előbőröm van, hogy fedi a makkot. Simán hátra tudom húzni nincs vele probléma. Óvszer felhelyezésekor hátrahúzom a z előbőrt teljesen és szépen letekerem az óvszert. Ez után jön a probléma, mivel mikor behatolok és kifele húzom a péniszem az óvszerrel együtt mozog a az előbőr is előre hátra és közben szépen lassan tekeredik lefelé, még el nem fogy. Le nem csúszik csak tekeredik amíg van és a végére elöl fityeg egy csomó gumi feleslegesen. Linkelek egy képet hogy milyen lesz a végére. Valaki járt már hasonló cipőben? Vagy valami megoldási javaslatnak is örülnék mert barátnőmet zavarja :/

[link]



2017. nov. 8. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég hosszú fitymám van nekem is, de ilyet nem tapasztaltam. Jó méretű az óvszer?
2017. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél kisebb gumit. Ami rendesen ráfeszül az nem csúszik le.
2017. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A mérettel nem lehet gond,így is szorít egy picit a végén a gyűrű
2017. nov. 8. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előbőr az micsoda. Amúgy ott az angol leírásban hogy használj megfelelő méretű gumit.
2017. nov. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Páromé is elég hosszú, de ilyet nem tapasztaltunk.

Próbáld meg kisebb mérettel, mert ha jól tudom akkor az a normális ha szorít. Nem sokat vesztesz egy próbával (ha jól emlékszem a masculan kisebb mint a durex pl)

2017. nov. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett a megoldás?
máj. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!