Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védekezés nélkül volt egy 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xoxogasi kérdése:

Védekezés nélkül volt egy 1 perces aktusunk, lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy felelőtlenek voltunk, szóval csak normális válaszokat várok.Köszönöm.

Előtte nem ment el és az után meg is álltunk. A menstruáció a hónap elején volt meg, de eléggé össze-vissza jön meg sűrűn. Szóval lehet probléma belőle?



2017. okt. 30. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Es benned ment el? Mert ha nem, akkor csak viszonylag keves az esely, bar kozel sem nulla (mert az elovaladekban is van spermium). Ha benned ment el, akkor boven van esely, foleg osszevissza ciklusnal megjosolhatatlan a peteeres ideje.
2017. okt. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem bennem ment el.
2017. okt. 30. 09:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Te már egy éve teszed fel ezeket a védekezés nélküli kérdéseket! Pl:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__fogamzasgatlas__..

Aztán majd írod hogy terhes vagy mert kiszakadt az óvszer! Nyomorék pi..a!

2017. okt. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha rendszeresen ezt csinaljatok, akkor elobb-utobb bekovetkezik a nagy szamok torvenye miatt. Vagy ugy is mondhatnam, hogy addig jar a korso a kutra, amig el nem torik. Remelem, csak akkor valsz majd anyava, mikor megersz ra minden szempontbol. Nem csak testileg.
2017. okt. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Könnyű vádaskodni. Nem folyamatosan csináljuk ezt. Eddig mindig védekeztünk. Én csak egy normális választ vártam és nem okoskodást, mert így utólag egyszerű.
2017. okt. 30. 09:57
 6/10 anonim ***** válasza:
A 4-es es az 1-es valaszt en irtam. Szerintem mindketto normalis valasz. Igaz, hogy a 4-es nem a kerdesre valasz, de azt is segito szandekkal irtam.
2017. okt. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Normális választ?

Hülye kérdésre?

Tessék, egy normális válasz:

IGEN, lehet belőle terhesség.


És miért hülye a kérdés?

Azért, mert 1 percet írtál. Vagy úgy gondolod, hogy mikor utána kihúzta, előtte mindent visszaszívott, ami közben kifröcskölt belőle?


Kellemetlent a haszontalannal... legalább jól kiélveztétek volna, ha már baba lesz belőle.

2017. okt. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én körülbelül 5 éve szexelek csak megszakítással, és nem keveset, majdhogynem minden nap, menstruációt leszámítva. Ez idő alatt három partnerem volt, egyiktől sem lettem terhes, és nekem is lehet gyerekem, voltam orvosnál. Sőt, tovább megyek, a legtöbb ismerősöm így védekezik.


Elhiszem, hogy valakinek terminátor spermája van, és még az óvszert is kirágja, de szerintem ez általában nem jellemző.


Mondjuk én már abba a korcsoportba esek, hogyha teherbe esek, az se zavar igazán.

2017. okt. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen van eselye, de elenyeszo. Elovaladek ha volt akkor igen, ha nem akkor nem.
2017. okt. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előváladék mindig van, csak nem mindig van benne elég spermium.
2017. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!