Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm most volt először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milka111 kérdése:

A barátnőm most volt először nőgyógyásznál. Így szokott ez mindenhol zajlani?

Figyelt kérdés
Még nem feküdtünk le egymással, a szüzhártyája már nem volt meg(ujj). És elment nőgyógyászhoz gyógyszerért. Beszélgettek csak, az orvos kérdezte hogy volt-e már szexuális élete. Mondta hogy nem. És ezért nem vizsgálta meg, de írt fel neki egy gyógyszert amit akkor kell beszednie amikor megjön és utána 3 hétig minden nap aztán egy hét szünet és megint 3 hétig. Ezt a gyógyszert csak fél évig lehet szedni. És mondta neki hogy majd ha megtörténik a dolog akkor kell visszamennie és akkor vizsgálja meg. Ilyenkor gumit használni szükséges vagy biztonságos így? Így történik mindenkinél az első találkozás az orvossal aki még nem feküdt le mással?
2017. okt. 10. 15:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
78%
ha én nö lennék akkor én nem lennék hajlando ilyen vackokat szedni az tuti.
2017. okt. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
66%
Cypromixet írt fel neki? Az nem sima fogamzásgátló,én tuti nem szedném be.
2017. okt. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
58%
Hiába "alacsony hormontartalmúak" mégis rengeteg nőnek gondot okoznak. Én 3 hónapig szedtem majd olyan bajokat okozott hogy a doki eltiltott örökre.
2017. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
65%
Orvostól ban a világon a legtöbb. Lám, itt is - pár kivétellel - mindenki jobban tudja, mit kell, vagy nem kell fölírni, használni, beszedni, mint a hivatásos nőorvos. :)
2017. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
69%

Ez is csak egy gyógyszer mint ezer másik. Van akinek beválik van akinek nem tolerálja a szervezete. Én lassan 3 éve gond nélkül szedem másoknak több próbálkozás után se sikerül olyat találni ami megfelel nekem az első kipróbált gyógyszer bevált. Ha a kérdező párja úgy érzi szeretné a fogamzásgátlás ezen változatát kipróbálni nem hiszem hogy bárkinek joga lenne beleszólni.

A kérdésedre a válasz. Jó lenne tudni milyen típusú a gyógyszer (mi a neve) mert nekem fura ez a fél éves határ amíg szedni lehet. Amúgy olvassátok el a betegtájékoztatót az mindent leír a szedési útmutatón át az esetleges kihagyások esetén teendő dolgokat és a gyógyszerre ható tényezőket.

Ha sima fog.gátló akkor egy hetet írnak a tájékoztatóra de érdemes az első hónapban még kiegészítő védekezést is használni tuti ami tuti. Ha vannak még kérdéseid/itek nyugodtan írj rám.

2017. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
49%
Igen valóban sok az orvosjelölt. Én egy éve szedem a fogamzásgátlóm és semmi mellékhatás,semmi gondom nem volt vele. Van akinek nem jön be az első,van akinek egyik sem,de senkit nem fog kinyírni vagy meddővé tenni egy mai fogamzásgátló sem. Ki kéne nőni ezeket a tévhiteket.
2017. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Cypromaxot írt fel neki.
2017. okt. 10. 17:59
 18/27 A kérdező kommentje:
Sok rosszat olvastunk rola. Ugyhogy ezt biztos nem fogja beszedni.
2017. okt. 10. 17:59
 19/27 anonim ***** válasza:
48%
Akkor majd gumiztok. Fő az egészség
2017. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
51%
Menjetek el egy másik dokihoz. Kérjétek ki a véleményét akár erről a fog gátlóról is illetve ha nem bíztok a gyógyszerben kérjétek meg hogy írjon másikat. Olyat kérjetek ami alacsony hormontartalmú és akár előre körbe nézhettek fog.gátló ügyileg. A szexualitás vagy ebben a kategóriában is kérdezhetitek ki mit szed mit tapasztalt és utánaolvashattok így legalább tudjátok merre hány óra.
2017. okt. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!