Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Injekció? Ki használja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Injekció? Ki használja?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem ástam még bele magam a témába, most döntöttem úgy, hogy abbahagyom a foggátlót, mert most nagyon úgy fest, amiatt nem tudok fogyni (pm alulműködés, gyógyszer... hosszú) Szóval idén már nem fogok semmi ilyesmit alkalmazni, addig védekezünk óvszerrel, de jövőre kell valami, most az injekción gondolkodom, ha jól tudom, 3 hónapig hat, s azzal is le van a gond. Szültem már, és mostanában (vagy lehet egyáltalán) nem szeretnénk tesót, így mindenképp nagyon megbízható módszer kell (tudom, nincs 100%, de akkor legyen 99% :) )

Szóval akinek van, mi a tapasztalat, a vélemény, mennyibe kerül, hogy kell beszerezni, nekem kell kiváltani, vagy a dokinál kell kérni (magán) ? Hány fajta van, ki mit ajánl? Milyen negatív hatásai lehetnek?


2017. szept. 19. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Van akinek jó van akinek nem

Van aki hízik van aki nem

Normális esetben nem szabadna vérzésnek lennie de van akinek mindig megjön időben

Illetve olyan is van aki folyamatossan vérzik ezért vérszegény vashiányos lesz.

Van akinek meddőséget okoz.

Van aki ez mellettv is Teherbeesik van ismerősi körömben erre Élő példa.

Túl sok a negatív tapasztalat mint a pozitíg

2017. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos ott az az 1% esély.

Ha biztosra mész elkötteted magad vagy nem dugsz

2017. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!