Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabletta vagy injekció?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabletta vagy injekció?

Figyelt kérdés
Melyik ,,szer,, okoz kisebb libidócsökkenést?A gyógyszer vagy az injekció? :/
2017. júl. 2. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Előre nem fogod tudni, hogy hat rád. Fogamzásgátlók között is nagy a különbség. Nálam nem csökkent a libidó, másnál meg igen.

20N

2017. júl. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tablattat szedj inkabb


Olvass utana az injekciot nem ajanjak fiatal lanyoknak mivel abszolut leallitja a ciklust, es van h utana nem all helyre vagy nehezen

Masik ok h a tabival ellentetben ha komoly mellekhatas tapasztalsz akkor nem tudod abbahagyni vagyis meg kell varni amig kiurul es az 3 honap

Nagyobb terhelse a szervezetre is az injekcio

2017. júl. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van utolsó,erre nem is gondoltam :)

Nem vagyok amúgy már olyan fiatal, 28 vagyok és 2 gyermekes anyuka :D

2017. júl. 3. 08:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz tobb gyereket es jol reagal a szervezeted akkor aldas h nincs mensid :-D

De ha rosszul akkor lesz 3-4 szar honapod !

Nekem sincs mar 3 eve bar en idosebb vagyok mint te.

Szal meguszom a havi idegbajt :-)


Nalam nem csokkent a libido

2017. júl. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. júl. 3. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!