Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve szedek fogamzasgatlot, pentek delutan vettem be az utolso szemet, ma pedig elfelejtettem..a baratom pedig most 1 oraja belem elvezett de lovaglo pozba szoval a mennyiseg amit belem elvezett miutan felkeltem azonnal kifolyt es utanna rogton pisilni is elmentem..holnap reggel tudom potolni leghamarabb mi a velemenyetek? Kell aggodnom? :/
2017. szept. 9. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
2017. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72 órás tabletta. Amúgy semmi köze a póznak ahhoz, hogy mennyi az esély a teherbeesésre. Első gyerekem lovaglóban jött össze amúgy
2017. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
99,9%
2017. szept. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szombat van. Te penteken vetted be az utolsot. Akkor most miert is nem veszed be? Vasarnap reggel honnan lesz hirtelen tablettad?
2017. szept. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha pénteken vetted be az utolsó szemet, akkor jönnie kell egy szünetnek, tehát nincs mit bevenni. Szóval kicsit értelmetlen számomra, amit írsz.

Amúgy ha kimarad egy tabletta, akkor pedig a betegtájékoztató szerint kell eljárni.

De ha nem veszed be, akkor miért nem használtatok gumit?

Amúgy természetesen, ha arra értetted, hogy pénteken vettél be utoljára tablettát, de nem az utolsót és 12 órán belül nem pótoltad a kimaradt szemet, akkor természetesen lehetsz terhes.

A póz teljesen mindegy, kimosni, kipisilni pedig nem tudod magadból. Az, hogy kifolyik, az természetes, de aminek kell, az bent marad. Miért, szerinted, aki nem szed fogamzásgátlót, annak nem folyik ki? Dehogynem. Szerinted aki direkt nem védekezik, az, ha elmegy utána mosdóba, sőt, még meg is fürdik, az nem lehet terhes? Dehogynem. Ugyanis ezek nem befolyásolják a terhességet.

2017. szept. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!