Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
Szexeltünk barátnőmmel, első volt mindkettőnknek. Nem volt lyukas az óvszer,rendesen volt felhúzva. Miután elmentem, egy kis ideig csináltam, de nem lankadt le. Mikor végeztem, leellenőriztem, és nem csúszott le. Mégis nagyon parázom, lehet hogy csak az kell hogy valaki megnyugtasson.
2017. szept. 5. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elmondtak alapján nem lehet az :) ha nagyon izgulsz csináltass vele egy tesztet, de elvileg nem lehet az.
2017. szept. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem 0 % :)

A teszt csak kb ket hettel az aktus utan mutatja ki a terhesseget, ha aggodtok is, akkor is meg varjatok vele.

2017. szept. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen
2017. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet terhes, viszont az aktus miatt nagy valószínűséggel késni fog a menstruációja, ha ettől ráparáztok akkor még tovább, erre készüljetek fel és nyugi.
2017. szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Téékáá ***** válasza:
Nem lehet az, de ha elmész utana nemart gumit cserélni ha nem lankad le a farkad es csinalni akarod tovább.a cserenel nemart ha megis mosod a kezed meg a farkad Nehogy a kezeddel ravidd az új gumira a kisfickokat.en mindig igy csinaltam mikor fiatalabb voltam es hamar elmentem de nem lankadtam le.nem történt nemkivant terhesség.kicsit macerás h kikell menni a mozsdoba de megeri utana nyugott vagy. Remelem segitettem
2017. szept. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!