Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye?

Figyelt kérdés

Menstruáltam de kevésbé mint előtte nap, így barátommal lefeküdtünk. Minden oké volt, viszont miután végzett nem vette ki azonnal, így kivétel közben lecsúszott. Vége kb 3 centivel kint volt az óvszernek, tartalom benne, elkenődés sehol sem volt, utána este pedig elég rendesen menstruáltam megint. Tudom figyelhetett volna erre jobban, gyógyszert nem vettem be utána, most meg már amikor elkezdtem parázni mindegy is.

Esedékes, hogy mostanában megyek nőgyógyászhoz, tesztet fog velem csináltatni igaz? Egyébként egy hete történt a dolog és tegnap múlt el maximálisan, főleg azok válaszát várom akikkel már történt ilyen. Köszönöm.


2017. szept. 5. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha benne volt a cucc a végében, akkor semmi gond nem lesz belőle.

Az orvos pedig nem csináltat tesztet. Ő max. vérvételt csináltat, illetve ultrahangos vizsgálatot, illetve kézi vizsgálatot végez. Viszont ahhoz, hogy a teszt kimutassa a terhességet, ahhoz minimum aktust követően 2 hétnek el kell telnie. Ettől hamarabb az orvos sem fogja látni a terhességet.

2017. szept. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen. Nem lehetsz terhes, hisz a tartalom benne volt. Nekem olyan is volt, hogy a barátom már teljesen kihúzta az óvszer meg bennem ragadt.. :D Tehát tuti nem és aktus után valóban 2 hetet kell várni a tesztel. Csináld csak meg, úgy végleg megnyugszol.
2017. szept. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
imádlak titeket, féltem a lebaszástól de ti eddig megnyugtattok.
2017. szept. 5. 13:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Le.b@s.zás max annak jár, aki nem védekezik és utána sír. De te védekeztél, erről nem tehetsz, csak parázol:)

És egyébként menstruáció közben is simán lehet szexelni, csak óvszer olyankor kell. Tehát ha megvan is nyugodtan lehet, ha titeket nem zavar, mi is mindig szoktunk a barátommal.

2017. szept. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!