Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem baj ez így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem baj ez így?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el fogamzásgátlót szedni, az orvosom mondta, hogy a menstruáció első napjától szedjem, de mivel későn értem aznap haza 10 órakor tudtam bevenni.. de már eldöntöttem magamba hogy minden nap 9 kor fogom, tegnap már 9kor vettem be, ahogy ma is, és ezután is. Ez nem gond, hogy az elsőt 10kor vettem be?

Mikor lehet védekezés nélkül szexelni?


2017. szept. 4. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gond,az óvszert csak az első levél beszedése után hagyjátok el,az a biztos.
2017. szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott. Papír mit ír?
2017. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

orvos nem mondott semmit erről kapcsolatban azért kérdezem :)

tájékoztatóban sincs erről szó

2017. szept. 4. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:
A tájékoztató biztos írja,hogy az első szemtől védve vagy,ha a vérzés 1.napján kezded el szedni,de ennek ellenére tényleg várjátok meg az első hónapot.
2017. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!