Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy győzzem meg a barátnőmet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg a barátnőmet, hogy kezdjen el fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés

Már párszor felvetettem neki, hogy jobb lenne, ha szedne fogamzásgátlóz. Mindig azt mondja, hogy ez veszélyes és tönkre teszi a testét, ezért nem akar szedni.

Egyik ismerősöm mondta, hogy ez jó, mert szex közben nem kell figyelni, meg szebb lett tőle a bőre, haja.

Milyen valós veszélyei és kockázatai vannak? Hogy győzzem meg?



2017. aug. 31. 15:47
 1/10 DollarDog ***** válasza:
32%
Veszélyeire, és hasonlókra rá tudtok kérdezni dokinál! A "hogyan győzzem meg" kérdésre a válasz, nem is tudom vidd el óvodába és mutasd meg neki hogy ha nem irat fel magának akkor ez vár rá! :D (na jó ez kicsit durva volt, de nagyjából érted remélem)
2017. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
92%
Előtte művelődj pubi..
2017. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne győzd meg sehogy! Minek erőltetsz rá egy olyan dolgot amit nem akar? Az ő teste,azt csinál (vagy nem csinál) vele amit akar. Ha nem akar akkor hagyd békén. Elvileg "szereted",akkor meg fogadd el így.
2017. aug. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
ne győzködd, ha nem akarja. van, amelyik lány/nő parázik emiatt, valaki meg nem. én speciel szeretem szedni már kb egy éve, csak pozitív hatásai vannak, semmi negatív mellékhatás, vagy ilyesmi. de sokan bizalmatlanok a tablettával kapcsolatban, mert tényleg nem mindenkinek szerencsés szedni...ha ő fél ettől, akkor értsd meg, mert tényleg az ő testéről van szó. gondolom, te sem örülnél, ha ráderőltetnének valamit, amit nem akarsz, ha meg neked nem kényelmes gumit húzni, nézzetek utána, hogy milyen egyéb fogamzásgátló módszerek vannak még. bár a többi valóban nem annyira megbízható, mint ez a kettő, de semmi nem kötelező...
2017. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Egyedül ő dönthet arról, hogy mi legyen az ő testével. Esetleg nézzetek más (a hormonrendszert kevésbé megterhelő) megoldásokat, mint a hüvelygyűrű vagy a spirál, ezek is nagyon biztonságosak. Nem várhatod el tőle, hogy "csak" a te kényelmed kedvéért és kérésedre ennyire beleavatkozzon a teste működésébe. Elég durva mellékhatásai is lehetnek a fogamzásgátlónak, nem is mindenki szedhet ilyesmit - nézz utána. Emellett a győzködéssel valószínűleg csak idegesíted, és nem árulkodik nagy tiszteletről a partnered iránt.
2017. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Például abbahagyni borzasztó. Nekem pl teljesen összezavarta a ciklusomat. Van aki hány tőle, van aki szőrösödik stb stb. Főleg ha olyat ír fel az orvos, ami nem tetszik a szervezetének. Meg egyébként ha véletlenül kimarad 1 tabi, akkor 1 hétig nincs védettség stb. Meg azért vannak már elég durva tanulmányok az egészségkárosító hatásairól.

Ez a meggyőzés dolog meg roppant mód bunkó. Egy minden napos plusz munkát meg kiadást akasztasz a nyakába csak azért, hogy beleélvezhess ha úgy tartja kedved... Ha nem akarja, akkor nem. Ennyire egyszerű. Ez olyan, mintha ő mondanáá neked, hogy köttesd el magad. Az sem életre szóló, mégsem vállalnád be gondolom.

2017. aug. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg oka lehet, hogy nem akar szedni és nem is kellene, de orvos megmondja és talán nem egy sarlatán kretén aki csak irogat össze-vissza mindent.
2017. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Mivel a barátnőd és nem a feleséged gondolom gyereketek még nincs... így a spirál meg ilyenek nem játszanak. Én ditinell tablettát szedek nekem ez elég jó, persze ennek is meg vannak a hátrányai és nem biztos, hogy neki jó lenne. Én még az első szex előtt kezdtem el szedni ez nekem az első tabletta 18 évesen kezdtem el februárba. Annyi hogy érettségi szünetbe sajnos össze-vissza szedtem és ez miatt a menstruációm júniusba két hétig meg volt (bár lehet a stressz is bele játszott) utána július végén is 10 napig meg volt és egy hétre rá augusztus elején 4 napig meg volt.

https://www.youtube.com/watch?v=f_zdNZYU4zg

Ezt a videót nézd meg a fogamzásgátlókról beszél a csaj.

Esetleg én még olvastam olyat, hogy beültethető kapszula azt hiszem a felkarba ültetik és 2 vagy 3 évente kell újra ültetni az fokozatosan adagolja a hormonokat. Nem tudom pontosan kiknek ajánlják ezt a fogamzásgátlási módot, ahogyan azt sem igazán tudom mennyire elterjedt mód ez itthon nálunk. De a nézz utána interneten és kérdezz rá egy nőgyógyásznál is esetleg. De ha a barátnőd nem akarja ne erőltesd rá. Mi a gyógyszer mellett is használunk mindig óvszert, mert a kettő együtt nagyobb védelmet ad és még egyáltalán nem akarunk gyereket. Hallottam már, olyat hogy valaki gyógyszer mellett is terhes maradt és a gumi is kiszakadhat ezért mindig úgy csináljuk, hogy van mindkettő.

Remélem tudtam segíteni.

2017. aug. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Én is hormonális fogamzásgátló ellen vagyok. Sok esetben nem is szedhetik, pl trombózist is okozhat.
2017. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Szép hajam lett, csak szarrá mentek a vénáim a lábaimban. Meg mellrákgyanúra nem vették le az egészet, csak egy kis részét. Megérte,mit mindjak.
2017. szept. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!