Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan tudnám rávenni barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni barátnőmet hogy kezdjen el fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy én nem igazán vagyok híve az óvszeres szexnek! Szokták ezt úgy mondani hogy olyan mint térdzokniba lábat mosni vagy mi! Barátnőm meg nem szeretne gyógyszert szedni, mert fél a mellékhatásoktól, és az anyja haragjától,hogy lesújt rá! Nagyon jó a sex óvszerrel is de mégis jobb óvszer nélkül,és ezt szerintem ő is belátja csak nem mondja ki! (már amúgy próbáltuk óvszer nélkül és neki is nagyon jó volt és nekem is,csak mégse fejeztük be mert féltünk) Remélem értelmes és felnőttekhez méltó válaszokat kapok! (nem a szokásos,bunkó leosztós hülyének nézős kommenteket)
2008. aug. 3. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak másféle módszerek is, aktus előtt a hüvelybe felhelyezendő-, vagy havonta cserélendő eszközök. Attól függ nektek milyenfajta jön be jobban.

[link]

2008. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem légy kicsit megértő. Az én barátom is nagyon utálja az óvszert, s mégsem erőszakoskodott, hogy de azért is írassam ki. Másfél év után szántam rá magam. Mesélj neki arról, hogy milyen jó lenne, ha simán lehetnétek együtt, és amiatt se kéne aggódnotok, hogy kiszakad az óvszer. Meg ilyenek. Csinálj kedvet. De csak nagyon ritkán hozd fel, s akkor is finoman. Ha papagájosat játszol hamar megunja, és elküld melegebb éghajlatra. S figyelni kell a reakcióit, nehogy túllépj nála egy határt, mert akkor az éltben nem veszed rá. Érd el, hogy úgy érezze neki bogyó kell. Időbe telik, de megéri.

Különben tapasztalat :)

2008. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a mai fogamzásgátlóknak egyre kevesebb káros mellékhatása van, meg különben is, hogyha elmegy a nőgyógyászhoz egy vizsgálatra, akkor az orvos meg fogja neki mondani, hogy melyik lesz a legmegfelelőbb, a szüleiről pedig annyit, hogy szerintem a szülők lehetnek ennyire megértőek, pláne, ha már nem vagytok annyira fiatalok, 16 17év fölött már szerintem nem kéne tartani a szülőktől. ha nem régimúdiak vagy szűk látókörűek(ne vegyétek sértésnek), még támogatni is fogják :)
2008. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Ne erőltesd annyira a bogyót.Mi 8 év után álltunk át a bogyóról a gumira(pedig alacsony horm tartalmú volt),mert teljesen elment a kedvem a szextől.Rengeteg fórumot találsz ahol ezt írják,hogy abbahagyták a gyógyszert és újra istennők lettek.

Én nem ajánlom!Lecsökkenti a libidót.

2008. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!