Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan szakad ki az óvszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakad ki az óvszer?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni, hogyan tud elszakadni és baleset történni... Mi okozza ezt? Köszi!

2017. aug. 29. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább ha nem légmentesen húzzák fel.
2017. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szopás közben fogazással, köröm cipzár beakad, kibontáskor beletépve kb ezek vagy ami ritka ugyan de lehet, hogy gyárilag hibás
2017. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha rosszul húzzák fel ez a fő oka a kiszakadásnak illetve, ha kicsit húznak fel (persze ez csak nagy farkúakra érvényes, nekem ilyen is volt).
2017. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet rosszul felhúzni?
2017. aug. 29. 13:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy lehet rosszul felhúzni, ha nem fogod be, és levegő megy alá, így könnyebben szakad a gumi.
2017. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl.nem hagysz helyet a végén lévő spermatokak-teljes vakkuum. Vagy nem a méretedbek megfelelőt alkalmazod. 16 év alatt egy sem durrant ki, szóval fura, amit írtok
2017. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

igen, a legtöbb probléma a rosszul felhúzás (aki nem figyel oda, csak felkapja sötétben, 2 pohár sör után, simán előfordulhat)


Nálunk kétszer szakadt el, és semmi rosszat nem csináltunk, egyszerűen csak hibás volt. A mozgásban azért nyúlnia kell valamennyire és ha már picit is megszakad, onnantól kezdve könnyen kiszakad. Nem lehet csodálkozni, nem egy 100.000 forintos találmány, egyszerű gumi ami nem mindig megbízható.

2017. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is kétszer szakadt el, egy aktus közben. Az első az csak simán nem bírta tovább, amikor elszakadt, kb 35-40 perce volt használatban. Ilyen is előfordul, ha hosszú a menet, akkor van, hogy feladja. Nekem nem tűnt fel, de egészen 'szétfoszlott'. Utána újat húztunk, de a dolgok hevében siettünk, és levegő ment bele, az rögtön elpattant, azt én is hallottam elszakadni.
2017. aug. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!