Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora eséllyel szakadhat ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora eséllyel szakadhat ki az óvszer? Kinek milyen típus/márka vált be és miért? Ha kiszakad, mitől szakad (hat) ki?

Figyelt kérdés
2015. júl. 29. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

nálam még kb 10 évvel ezelőtt történt két baleset is. ugyanazzal a márkályú lifestyles óvszer szakadt el. Mindkétszer már csak akkor vettük észre mikor elélveztem. Szóval utána volt a nagy idegeskedés mivel pénzünk még nem volt 72 órás tabira a barátnőmnek meg rettentően konzervatív és vallásos volt a családja. szóval ha megtudtál volna hogy sexel tuti megfojtják.

Azóta nekem gumi fóbiám van, de nagyon. ha felhúzom azonnal lelankadok. már sok mindennel próbálkoztam de mindig fél 6 lesz a vége :((

2015. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Használj durex extra safe et. Ezek nem vastagabbak, hanem spermaölő síkositóval vannak ellátva, így még ha talán kiszakad is, a kis fickók nem élik túl.

Ki szakadhat a nagyon heves análtól, vagy a nagyon szűk puncitól, ha véletlenül meg karolják műkörömmel. Valamint ha peches vagy és kifogsz egy "szériahibás" darabot.

2015. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem masculan ból a vékony szakadt ki kb 4 szer

nem tudom mi a bánattól mert a farkam se olyan nagy, maximum azt tudtam elképzelni hogy a lány borotvált puncija kezdte ki, mert arra befele is még voltak szőrszálak, meg hát elég durva tempóba csináltuk

egyébként jó eséllyel észre lehet venni hogy kiszakad, mert akkor egyszer csak sokkal jobb lesz, jobban érzed mi történik, csak ha párszor már megtörtént, utána meg van hogy fóbiából ki húzogattam megnézni hogy na elszakadt -e és volt mikor felfedeztem hogy igen.

2015. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Durex szakadt ki 2x, azóta én is félek és néna odakukkantok, hogy megvan e még a gumi
2015. júl. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!