Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esélye, hogy akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye, hogy akkor szakad el?

Figyelt kérdés
Mekkora az esélye, hogy akkor szakad el az óvszer, amikor elélvezek a barátnőmben? 3 hete szed gyógyszert, és eddig soha sem volt gond az óvszerrel sem.

2017. febr. 16. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól van felhelyezve nem igen szakad el. Ha eddig sem volt gond, akkor meg nem kell aggódni.
2017. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi :) nagyon kevés az esélye szinte semmi.
2017. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Viszont most váltottunk óvszer típust, eddig Durex ExtraSafe-t használtunk, most viszont sima Durex Classic-ot vettem véletlen, és most ezt használjuk. Eddig egyet használtunk el belőle, de ezzel sem volt baj. Csak ez kicsit jobban feszül és vékonyabb tapintásra is.

Ez befolyásolhat valamit?

2017. febr. 16. 21:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van mert másik fajta, (Durex az oké) és ez vékonyabb óvszer. Mivel ezzel sem volt baj, nem hiszem hogy lesz! Szerintem egyáltalán nem folyásolja be! :)
2017. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha 3 hete szed fogamzásgátlót, akkor már nem kell semmilyen gumit használni. Csak akkor kell, ha hányt, hasmenése volt, vagy olyan gyógyszert vett be, ami gyengíti a hatását.

20N

2017. febr. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A nőgyógyász mondta, hogy a 2. levél után hagyhatjuk el az óvszert...
2017. febr. 18. 11:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez elég érdekes, én ilyenről még nem hallottam. Tudtommal az első levél után már megvan a védelem. Na mindegy. Ettől függetlenül gumiban nyugodtan beleélvezhetnél.

20N

2017. febr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!