Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abszurd kérdés, de szüzen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abszurd kérdés, de szüzen ugye semmiképp nem lehetek terhes? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szinte tudom mik lesznek a válaszok, figyeltem bioszon és stb., de muszáj megkérdeznem.

A szitu: épp kézimunkáztam a barátomnak és a többi... amikor elélvezett. Meztelenek voltunk mindketten és az ondóból került a hüvelyemre.De még szűz vagyok.Eszembe sem jutott volna megkérdezni, ha nem késne több napja.

Kérlek komoly válaszokat, akkor is ha a kérdés kicsit komolytalan.


2010. máj. 25. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

De, teherbe eshetsz. A szűzhártya (ha egyáltalán meg van, mert ugye nem csak szexnél szakadhat el) nem teljesen zárt, nyilván van rajta lyuk, ahol a menesz távozik. Ha spermás ujjal felnyúlkál a hüvelyedbe, lehetsz terhes.

De azért attól, hogy a hüvelyedre került (bár ez így nem értelmes, mert a hüvelyed belül van, nem tud rákerülni, csak bele...szóval gondolom úgy értetted, hogy a bejárathoz) akkor nincs sok esélye. Mondhatni nulla. Azért annyira nem egyszerű teherbe esni. Elég sok spermium kell hozzá, és fel kell menniük egészen a petevezetőig.

De azért jó lenne, ha a barátod nem a hüvelyedre nyomná a cuccot. A hasad vagy egyéb testrészed nem jó?...

2010. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem lehetsz terhes, nem szüzességhez, hanem menstruációhoz van kötve, de elég kicsi az esélye amúgy
2010. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha terhes vagy, akkor bizony Te vagy a világ legszerencsétlenebb embere. Nagyon minimális az esély.


A késés lehet attól is, hogy ezen görcsölsz. De a biztos válaszért mondjuk egy nőgyógyászt érdemes felkeresni.

2010. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A hüvelyedre került?

Nem tudom, azt akartad-e írni, hogy a suncidra került vagy a hüvelyedbe került. Ha utóbbi, akkor lehetsz, bár nyilván kicsi az esélye.

Valószínűbb, hogy a stressz miatt késik.

Máskor legyetek okosabbak!

2010. máj. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes.
2010. máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

vegyél tesztet:) és kiderül...

rem nem vagy az...én is így jártam pár hete...4 napot késett, pedig nem szokott, bár nem voltam szűz, de mi is megálltunk a pettingnél és hát igen...én szerencsés voltam, talán te is az leszel:)

ne izgulj, vegyél tesztet!és legközelebb jobban vigyázzatok:) pusz

2010. máj. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha a hüvelyedbe került, lehetsz terhes, de ez azért elég valószínűtlen. inkább valszeg attól késik, hogy stresszelsz miatta, de vegyél tesztet:)
2010. máj. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mióta menstruálsz? Mert nekem ez első 2,5 évbe elégé összevissza jött meg mire beállt. Szerintem esélytelen a terhesség, ha csak a puncidra ment.
2010. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha került a hüvelyedbe, akkor lehetsz. ugyanis nem a pénisz termékenyit meg, hanem a sperma.. ehh, miért nem lehetett vigyázni??
2010. máj. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De igen teherbe ehet esni!

Mivel a menstruációd is eltud távozni a szüz hártyán keresztül az apró szabad szemmel láthatatlan spermiumok is betudnak jutni!

2010. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!