Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 hete késik, pedig gyógyzert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete késik, pedig gyógyzert szedek. Lehet, hogy terhes vagyok? Mikor érdemes tesztet csinálni? A gyógyszertől lehet valami baja a babának, ha terhes lennék?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 19:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha a szünetben nem jött meg, akkor a 3 hét alatt ne várd, mert a megvonásos vérzés attól az, h a szünetben jelentkezik. Nemlehet h mégis csökkent a tabi hatása? Nem szedtél valami gyógyszert, nagy adag C vitamint, nem ettél sok grapefruitot?
2010. máj. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem szedtem semmit, grapefruitot nem szeretem, C-vitamint keveset szedek, de azt mindig is szedtem. Azóta sem jött meg, ez a 8.nap, ma kezdem az újabb levél bogyót.
2010. máj. 25. 13:50
 13/16 A kérdező kommentje:
Azóta sem jött meg, igaz, már szedem a gyógyszert újra. Egy-két csepp volt tegnap, de ennyi:( Nem mertem még tesztet csinálni. Lehet ilyen hogy gyógyszer mellett kimarad vagy terhes lehetek?
2010. máj. 27. 11:55
 14/16 anonim ***** válasza:
Sztem ne aggódj, még csak 3 hónapja késik és ilyenkor előfordulhat h nem jön meg
2010. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
kedves. azért írtam, hogy a következő levél előtt tesztelj, mert ne szedd, ha véletlenül mégis baba. mellesleg, mint írtad volt némi vér. gyógyszer mellett, ha bárminemű vérzés jelentkezik, akkor azt jónak kell tekinteni. azért kérlek tesztelj egyet...
2010. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azt a kis vért áttöréses vérzésnek hívják. Normális, ha tabi mellett kimarad egy vérzés, viszont pár csepp mégis előkerül. A metódus az, amit már írtak, legutóbbi alkalomtól számítva leghamarabb 10 nap után csinálj egy gyors tesztet, nagyjából 100%, hogy nem vagy terhes, de ha mégis, akkor azonnal abba kell hagyni a tablettát, mert bizony árt a babának. De ez mind le van írva a betegtájékoztatóban... Ha meg ennyien vannak körülötted, akik tabletta mellett lettek terhesek, nem tudom miért itt kérdezősködsz, nyilván van nőgyógyászod, aki felírta a tablettát.
2010. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!