Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 hete késik, pedig gyógyzert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete késik, pedig gyógyzert szedek. Lehet, hogy terhes vagyok? Mikor érdemes tesztet csinálni? A gyógyszertől lehet valami baja a babának, ha terhes lennék?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mióta szeded a gyógyszert?

Minden szemet rendesen beszedtél?

Ha többhónapja szeded,és a másodikra igen a válasz,akkor nem kell aggódni.

Tesztet aktus után 2héttel reggeli első vizeletből érdemes csinálni!(annyi a beágyazódási idő,meg akkor tuti!)

2010. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyanról, hogy fogamzásgátló mellett esett vki teherbe. Mindenképp érdemes egy tesztet csinálni!
2010. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy teszt, a legtöbb már a terhesség 10 napjától kimutatja a pozitív eredményt. Ha még egy hét múlva sem jön meg akkor menj el nőgyógyászhoz, ő el tudja majd mondani, hogy lehet e káros hatással a magzatra a fogamzásgátló.
2010. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3 hónapja szedem és minden szemet beszedtem, szinte perce pontosan azonos időben. A barátnőm anyukája is így esett teherbe, ezért is félek egy kicsit.
2010. máj. 24. 19:52
 5/16 anonim ***** válasza:

szerintem sok oka lehet hogy késik. 1 hét meg még nem olyan sok idő. Nekem is késett már 1-2 hetet. Lehet ez akár az időjárás változás miatt is. gyógyszer mellett szerintem nehéz teherbe esni bár kitudja.

Tesztet szerintem már vehetsz max még várj pár napot.

2010. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Amikor elkezdtem szedni, akkor megkérdeztem a dokit, hogy káros lehet-e a babára, ha esetleg becsúszna a baba és ő azt mondta, hogy nem, de azért van bennem emiatt is félelem.
2010. máj. 24. 19:54
 7/16 A kérdező kommentje:
Mindig pontosan jött meg eddig, gyógyszer előtt és azóta is, mióta szedem, ezért nem értem. Nem volt stresszesebb az életem, mint máskor, nem fogyózom, beteg sem voltam.
2010. máj. 24. 19:55
 8/16 anonim ***** válasza:
gyógyszernél az is normálisnak tekinthető, ha kimarad egy vérzés. mielőtt el kell kezdened a következőt, ki kell zárni a terhességet. tesztelj. valószínű nem vagy terhes, ne aggódj. és menj el dokihoz mindenképp, mert lehet neked ez a gyógyszer nem megfelelő.
2010. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Figyu, 1 ezrelék az esélye, hogy terhes vagy, tehát gyakorlatilag 0.

Az csak legenda, hogy fogamzásgátló mellett teherbe lehet esni. Vagyis lehet, ha valaki rosszul szedi, kihányja, hasmenése van. De az nem a tabi hibája.

Szerintem nem vagy terhes, de valóban egy másik tabi kéne. Csinálj tesztet, hogy megnyugodj.

2010. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Három barátnőm lett úgy terhes, hogy gyógyszert szedett és nem volt semmi figyelmetlenség, hányás, pontosan szedték. Szóval a legenda nekem nem magyarázat. De majd kiderül.
2010. máj. 24. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!