Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 35. napon, clostyt...

Ma vagyok a 35. napon, clostyt szedtem. A hőm 36,8 mintha hőmérőt nyeltem volna. Feszül a mellem, mindjárt megjön érzésem van. Tesztet nem csináltam még, lehet hogy a gyógyszertől késik?

Figyelt kérdés
2008. aug. 25. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet, nekem a Closty-s hónapban a 30. napon már pozitív volt a teszt. Ráadásula tüneteid terhessére utalnak
2008. aug. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet és CSODA TÖRTÉNT!! Két csíkos lett!!! El sem hiszem, hogy végre sikerült!!
2008. aug. 25. 10:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!!!!!!!Miota próbálkoztok?
2008. aug. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Első válaszadó vagyok: GRATULÁLOK! Most már felkeresheted a dokit mert 5 hetes kismama vagy.
2008. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Grtaula!
2008. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fél éve próbálkoztunk, ez volt az első clostys hónapom.Jajj lányok nagyon boldog vagyok!!! Köszönöm a gratulációkat.. Fél éve minden nap fent voltam az oldalon, olvastalak titeket és erőt, reményt gyűjtöttem...és közben fohászkodtam, hogy talán egyszer majd nekem is sikerül..és sikerült!!! Köszönöm mindenkinek azt, amit akár tudattalanul is de adtatok nekem!!
2008. aug. 25. 11:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok! Boldog babavárást!
2008. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olyan jó olvasni az ilyen boldog embereket!


GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Probélamentes terhességet kívánok!

2008. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!