Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez befolyásolja a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez befolyásolja a fogamzásgátló hatását?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem be az első szemet, de be kellett vennem 2 fájdalomcsillapítót görcsökre.

Ben u ron 500 mg-paracetamol tartalmú

Analgesin 375 mg-naproxen nátrium

Elolvastam minda két gyógyszer betegtájékoztatóját, de egyikben sem találtam erről információt.

Szexelni a barátommal csak a jövőhét végén fogunk,mert azorvos 7 napot mondott..

De befolyásolja ez így a szedését? :O



2017. júl. 30. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Ha a fogamzásgátló és a fájdalomcsillapító között eltelt 3 óra minimum akkor nincs gáz máskülönben az egyik üti a másikat.

Viszont ha antibiotikumot szedsz akkor kell a kiegészítő védekezés.

Ja és ha csak most kezdted el az első hónapban még Ne vegyétek le a gumit

2017. júl. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De akkor ez miért nincs egyik tájékoztatóban sincs leírva?
2017. júl. 30. 08:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első hónapban(1.levél) erősen ajánlott egyébként is kiegészítő védekezést használni.
2017. júl. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!