Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális, hogy ennyire vérzek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire vérzek?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szedek fogamzásgátlót,mármint pár napja végeztem az első levéllel és ugye most meg is jött,ahogy kell,de teljesen másképp van mint korábban volt.Az első két nap szinte pecsételés volt,és tegnap meg ma ömlik a vér belőlem,pedig nem úgy van,hogy fogamzásgátló szedése mellett alig van vérzés?Normális ez,vagy a második levél után már másképp lesz?

2017. júl. 29. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem szabályszerű, hogy fogamzásgátló mellett kevesebb lesz. Nem mindenkire hat egyformán. Van akinek kevesebb lesz, de valakinek meg több.

Viszont az első 3 hónapban bármi lehet normális is, az is lehet, hogy utána kevesebb lesz. De nem biztos, lehet, hogy ilyen marad.

2017. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Látszólag "off", de kérlek, olvasd el - és szívleld meg!

A párom kis híján belehalt a túlzott vérzésekbe.

Valószínű, hogy kell egy kis idő, - két-három hónap, - amig "beáll a rend", de ha nem, menj orvoshot és minimum arról gondoskodj, hogy a vasat, ill. sókat pótold, mert hosszútávon nem jársz jól, (ha hanyagolod a dolgot)!

A sok vérzés gyakorlatilag "kicentrifugálja" a véredből a vasat, - olyan gyenge leszel idővel, hogy kúszni sem fogsz tudni.

A Páromnak extrém alacsony, 0,9 volt a vasa, - kérdezte tőle az orvos, hogy hogyan kúszott el hozzá!


Ne várj többet három hónapnál, - ha rám hallgatsz, - és figyelj az elveszített anyagok pótlására!

A legjobbakat!

2017. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem nem tudom,hogy van-e vashiányom,gondolom az csak vérvételből derül ki,én pedig nem bírom a vérvételt rosszul vagyok,elájulok,13 éve vettek tőlem utoljára vért.

2017. aug. 1. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!