Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia fogamzásgátló szedése?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia fogamzásgátló szedése? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Az előző hónapban egy szemet bevettem, de meg nem volt meg a trombozis eredménye, saját felelősségre bevallalhattam volna, az orvos szerint. De akkor az egyik ismerősöm meghalt trombozis miatt, inkabb abbahagytam, nem kockaztattam. Most viszont, mivel meg lett az eredmény, es tökéletes lett, el kezdtem szedni, a menstruaciom 2.napjatol. A következő ket hétben vedekeztunk, es a tabletta 17.szeménél együtt voltunk. Amiatt az egy szem miatt lehetett valami probléma (nem kellő keppen kialakult védettség), vagy felesleges aggodnom? Ma vagyok a tabletta mentes nap 2.napjan.
2017. júl. 27. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy új teljes levelet szedtél be? Vagy egyet beszedtél, majd nem szedted és a maradékot bevetted? Mert ha utóbbi, akkor gyakorlatilag te 21 szem helyett csak 20-at vettél be, ami meg gáz, ugyanis lehetsz terhes.

De ha beszedted a teljes levelet az összes szemmel együtt és úgy voltatok együtt a 17. napon, akkor elviekben nem lesz gond.

2017. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nőgyógyász mondta, hogy be vehetem a többit, nem lesz gond belőle.
2017. júl. 27. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:
47%

Dehogynem, lehet. Én ilyen orvosra nem hagyatkoznék.

Tudod pont az ilyenek miatt lesz valaki fogamzásgátló mellett terhes, mert aprónak tűnő dolgokra nem figyel oda.

Azért a helyedben aktus után 2 héttel reggeli vizeletből csinálnék egy tesztet.

2017. júl. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!