Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha edzés előtt veszem be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha edzés előtt veszem be a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Mennyire jó ha előtte veszem be? Nem leszek rosszul akár kozben? És tudom hogy hülyeség, de mindig attól félek, hogy pl kiizzadom.

2017. júl. 25. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
jézus dehogy izzadod ki
2017. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Uff. Neee.
2017. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Úristen.
2017. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pont az ilyen ítélkező libák miatt tartunk ott, ahol. Nem azt állítottam, hogy így fog történni, hogy kiizzadom és hatástalanná válik, de igenis egyfajta félelemként eszembe jutott... mint ahogy mindenkinek jutnak eszébe dolgok. Az, hogy leírtam, nem feltétlenül ad okot az "úristenezésre"... álszentek
2017. júl. 25. 17:32
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
De ilyen senki fejébe nem fordul meg,hogy kiizzadsz egy gyógyszert...hogy izzadnád ki?
2017. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert néha tovább gondolom a dolgokat... tisztában vagyok vele, hogy a vérbe kerül egyébként... persze csak miután felszívódik. De attól még opcióként ez is megfogalmazódott bennem, ennyi
2017. júl. 25. 17:35
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Te ennyire hülye vagy? Ennyi erővel ,ne vegyél be semmilyen gyógyszert,mert kiizadod :D
2017. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem meg pont az ilyen emberek miatt jutottunk idaig, akiknek ilyesmik eszebe jutnak :DDDDDDD.
2017. júl. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!