Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevehetem hamarabb a gyógyszert?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevehetem hamarabb a gyógyszert?

Figyelt kérdés

Este 9kor szoktam bevenni, de mivel ma Tiesto koncertre megyünk, kb. 7kor kellene bevennem, mert akkor érünk oda kocsival és nem szeretnék semmit bevinni magammal, csak telót meg személyit. Bevehetem akkor, nem lesz belőle gond? 1,5 éve szedem egyébként (Belara). Köszi előre is a válaszokat!


20/L


2010. máj. 22. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beveheted. És jó Szórakozást :)
2010. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Végülis szerintem ennyivel korábban nem gond, mert csak a következő adag hormon viszem be...holnap meg az a 2 óra csúszás bőven belefér, utána úgyis mindig 9kor veszem majd be. :) Gondoltam arra is, hogy becsomagolom valami alufóliába, barátom elteszi a pénztárcájába a zsebébe, de akkor meg ha valaki észreveszi, hogy bevettem valamit, azt hiszi valami drog aztán visznek is vérvételre...inkább nem kockáztatok :)
2010. máj. 22. 08:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én később szoktam bevenni. Van, hogy dolgozok, és otthon hagyom, olyankor éjjel 1-2 kor veszem be. (én általában 8-kor szoktam.
2010. máj. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Simán belefér ne aggódj! :)

Jó szórakozást Tiestohoz :)

2010. máj. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2010. máj. 22. 12:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd h mindig pontban 9kor vetted be :D

Beveheted akár 6kor is, nem kell mindig 9kor vagy afele

2010. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Általában akkor szoktam, mert akkor csöng a telómon emlékeztető :D De amúgy lehet h 6kor fogom :) Valszeg hamarabb megyünk mert a tömeg elején akarunk bemenni :)
2010. máj. 22. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!