Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevehetem a gyógyszert?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevehetem a gyógyszert?

Figyelt kérdés
a menzim 5.napján vagyok.elvileg a 8.napon kell bevenni a következő levél novynette első szemét.bevehetem a 6. napon vagy várjak vele?mi történik ,ha most veszem be?
2010. ápr. 5. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
miért vennéd be előbb, mint ahogy meg van mondva? szedd az előírás szerint.. tökmindegy mikor jön meg és meddig tart, főleg ha szabályosan. Bár én másmilyet szedek, szerintem ne térj el az előírástól, biztos nem véletlenül van úgy kitalálva, nem is értem miért kéne előbb..
2010. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minek akarnád elöbb bevenni? Minden gyógyszert a legjobb úgy használni, ahogy elö van irva.

Ha elöbb veszed be, akkor pár tablettát elpocsékolsz feleslegesen.

2010. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azért akarom előbb bevenni,mert nekem a 8.napon már rég nincs meg a menstruációm és szeretnék védett lenni.
2010. ápr. 6. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!