Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevehetem később is a gyógyszert?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevehetem később is a gyógyszert?

Figyelt kérdés

Hello,

Az a helyzet, hogy a gyógyszeremet nem sikerült felíratnom, igazából mind1 is hogy miért. Édesanyám is megpróbálta, de helyettesítő orvos volt az SZTK-ban így nem írták fel neki (máskor is csak be kell menni és felírja, tavaly március óta szedem, ismer a doki). Holnap korán reggel rendel Vecsésen, így nem tudok elmenni mert nekem iskola van.

Jövőhét hétfőn kéne bevennem, de szerintem csak kedden lehet majd legkorábban kiváltani.

Mit tudnék tenni:

1. vegyem be kedden, és mondjuk 2 hétig kiegészítő védekezés

2.várjak 1 hónapot, és mindent előlről


Sosem volt velem ilyen nem tudom mit kéne tennem :(

Segítsetek kérlek! L/17

(Csak értelmes, és nem leszóló válaszokat szeretnék kérni :))


2010. okt. 21. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

mond meg anyukádnak h irassa fel holnap, és ne hagyj ki egy hónapot,mert megzavarod nagyon a hormonokat.vagy ne menj suliba reggel,,csak kicsit később.egyuttal kérsz igazolást,meg iratsz gyógyszert.és utána irány a suliba

21L

2010. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik variáció se túl jó! Házi orvosod hogy rendel? Ő is felírhatja!
2010. okt. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első verzió inkább. Vagy kérdezd meg itt: orvostudakozo.hu
2010. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

Voltam háziorvosnál, de azt mondták nem az ő hatáskörük, és nem hajlandóak ...

Amíg anyumnál laktam simán felírta a háziorvos pedig .... még ő ajánlotta fel :(

2010. okt. 22. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!