Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vérzés Cerazette miatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vérzés Cerazette miatt?

Figyelt kérdés
Két hónapja szedem megint a Cerazettet (kombináltat nem szedhetek, ezért a minipill) és bevallom elegem van. Mondtam az orvosnak, hogy ezt ne, mert nem jó nekem, de hogy próbáljuk legalább meg. Jó, belementem.. Elöször kapasból híztam 3 kg-t, a melleim oriasira nöttek és rettentöen fájtak. Aztán elmúlt, az elsö hónapban 5 napig pecsételtem menzi elött, a másodikban késett 10 napot, és alig akart elmúlni. Volt kb. 5 namp nyugi, most újra vérzek és ezt igy tutira nem csinálom tovább. Még évekkel ezelött szedtem akkor majdnem egy fél év volt mire beállt és állandoan véreztem. Kérdés, ha ma lerakom a tablettát, mennyi idö mire elmúlik a vérzés? Majd megyek orvoshoz, de pillanatnyilag szabadságon van.
2017. júl. 11. 11:14
 1/1 A kérdező kommentje:
Na akkor elarulom az utokornak: 3 nap mire elallt a verzes.
2017. júl. 14. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!