Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van esélye hogy terhes vagy?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye hogy terhes vagy? Mondjatok valamit lécci, félek teherbe estem:/

Figyelt kérdés
Pár hete voltam egy házibuliban és 3 sráccal nagyon elvoltam...A lényeg hogy mind a három sráccal lefeküdtem egyszerre, én nem szedek fogamzásgátlót mert szüleim még nem engedik("túl fiatal vagyok"),ezért kipróbáltam velük az anál szexet.Az egyik véletlen a popsimba elélvezett....A másik kettő meg a számba....van esélye hogy teherbe estem? 16/L
2010. máj. 20. 10:31
1 2
 11/18 anonim válasza:
Ez a kérdés csak kamu.
2010. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Édes istenem mit vétettem
2010. máj. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez tuti kamu :) Valaki még sosem csinálta az anát,aztán meg egyszerre három pasival és még nem is fájt neki....hááááátt.Sajnálatos,hogy sokan csak viccelődni járnak erre az oldalra :/
2010. máj. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
*anált*
2010. máj. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Figyelj lehet hogy megérdemelnéd hogy terhes legyél!Most nem azért mondom de ilyen felelötlenséget csinálni Gumi nélkül...Arrol ne is beszéljünk hogy 16 éves vagy és a nő önbecsülésednek annyi már most!Ez veheted támadásnak pedig ez csak az igazság.Nem attol leszel menő hogy halál részegre iszod magad és 3 pasi csak úgy gerincrevág...Szted mit gondolnak most rólad?Tuti nem azt hogy "Jaj ez a lány álmaim nője és járni szeretnék vele" Csodálkozol h a szülied nem engedik a gyógyszer?Nincs is tartos kapcsolatod..anyu meg apu meg nem hülye...Én nem terheségtől félnék leginkább hanem mondjuk egy jó kis nemi betegségtől vagy a fertőzésektől.Mível gondolom házi buli volt szal nem a fürdőből jöttek az emberek ezért lehet hogy elkaptál valamit.

Kívánok még jó pár ilyen bulit meg 3-4 aboltuszt és 6 gyereket...


Borzalmasak a mai lányok...


21/L

2010. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Egy biztos: ezeket a géneket nem kéne továbbvinni...
2010. máj. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azonnal csinaltass tesztet! Mert minel hamarabb kiderul,annal jobb:) viszont ha terhes vagy, azonnal szolj a szuleidnek. Siman lehetsz terhes, ha egy pici sperma is rakenodott a vaginad kornyekere. Ugyh azonnal. Mellesleg en nem tiltanam a lanyomnak a fogamzasgatlot, mert minden fiatal meg tud hulyulni, hiaba banjak utana. Lehet nem volt jo otlet odaadni magad 3 fiunak, max egynek, de en azt sem nagyon partolom, de tudod izlesek es pofonok:) szal futas tesztelni, irj eredmenyt:) 16/L
2010. máj. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ha annyira részeg voltál, honnan tudod, hogy a puncidba nem rakták be?? anyukádék biztos megengedik már, hogy szedd a gyógyszert, ha megtudják, hogy ilyen gyorsan felnőtt a kislányuk: részegre issza magát és 3 pasi dugja egyszerre.... gratula
2010. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!