Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruacios napok elott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruacios napok elott mennyi a lehetosege a teherbe esesnek?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nem kozosultem a parommal, csak odatette a himvesszojet a nemiszervemhez de aztan nem engedtem, csak nagyon rovid ideig volt. Nem volt behatolas a huvelybe, es amugyis szuz vagyok meg, a gond az h a napokban kell megjojjon. Tortenhetett valami olyan dolog amitol felnem kellene? koszi a valaszokat elore is
2011. nov. 8. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
elvileg nincs kizárva,hogy ennyitől terhes lennél, de a gyakorlatilag úgyse leszel terhes annyitól,hogy csak odatette -.-"
2011. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy gondolod,hogy egy kis sperma kijött belőled és felmászott beléd? xd
2011. nov. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*belőle xd
2011. nov. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kollar1000 ***** válasza:
bisztos nem lehetsz terhes.ha csak oda tette!! hacsak nem rúgón jár a párod spermája.:)Ha meg megjön,,2-3 napig elötte utána tutira nem lesz terhesség.12éve megszakításos módszerrel védekezem és még soha nem volt abortuszom.
2011. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hat oke, csak ugyebar ahogy mondtad, nincs kizarva semmi... es epp vizsgaidoszakom is van, es parazok mindentol, es ha veletlenul kesne nemakarok tukon ulni napokig :P koszi a valaszokat
2011. nov. 8. 14:32
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes. Ennyitől szerintem leszel az.
2011. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha szüz vagy, nem juthatottt beléd sperma, megnyugodhatsz 100% nem vagy terhes :)ha benned volt már,a kkor nemvagy szűz, és ha beteszi neked akkor csak óvszerrel engedd . :) így nagyonkevés esélye lesz majd a teherbe esésnek, bár énis voltam pár párszor megszakításos módszerrrel, és egyszer sem lettem terhes. :)és előre szólok, ha elveszted, 1 hetet minimum késni fog a menstruációd, nemhogy aggódj majd utánna :)
2011. dec. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!