Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van esélye hogy terhes vagy?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye hogy terhes vagy? Mondjatok valamit lécci, félek teherbe estem:/

Figyelt kérdés
Pár hete voltam egy házibuliban és 3 sráccal nagyon elvoltam...A lényeg hogy mind a három sráccal lefeküdtem egyszerre, én nem szedek fogamzásgátlót mert szüleim még nem engedik("túl fiatal vagyok"),ezért kipróbáltam velük az anál szexet.Az egyik véletlen a popsimba elélvezett....A másik kettő meg a számba....van esélye hogy teherbe estem? 16/L
2010. máj. 20. 10:31
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
háát a popsinak semi köze a méhedhez.. 3al dugsz egyszerre és ilyen hüjeséget kérdezel...
2010. máj. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez nem fake (100% hogy az) akkor a kedves kérdező amellett, hogy egy kiba nagy ribanc, mellékesen még sötét is mint a középkor.
2010. máj. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nagyon részeg voltam és bnőim mondták hogy jó popsiba...tetszett is csak még sosem csinálták ezt velem és félek teherbe eshetek
2010. máj. 20. 10:36
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy én terhes vagyok, az száz, hogy te... hát azt inkább hagyjuk. Szerintem van ennél nagyobb problémád is. Ajánlanám a pszichológust.
2010. máj. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ha nem csak a popsidban voltak a srácok akkor beszptad de tövid.
2010. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Fiú létemre igen minimális az esélye, hogy én terhes legyek. Te viszont biztosan az vagy. A popsiszexből általában ikrek születnek, a lenyelt sperma pedig szintén jelent egy-két méhen kívüli terhességet.
2010. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
mekkora ribanc vagy!!! :S
2010. máj. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
hát én tuti, hogy nem vagyok terhes:Dde te jó nagy k*rva vagy:S
2010. máj. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kamukérdés!!!
2010. máj. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Össze-vissza lefekszel mindenkivel, azt semmit nem tudsz az efféle dolgok következményeiről. Amilyen hülye vagy, megérdemelnéd, hogy terhes legyél!!! Inkább világosulj fel a dolgokról ahelyett, hogy szétteszed a lábad minden jöttmentnek...Pfff. Anyukád büszke lehet rád...
2010. máj. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!