Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tri-regolt szedek, jo ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tri-regolt szedek, jo ez a fogamzasgatlo? Mar szedtem logest es diana35 is orvos irta, de ez valt be a legjobban azt hallottam, hogy nagyon eros? Karosithatja az egzsegem?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlót nem írják fel ha károsítja az egészséged..
2008. okt. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fentiek közül kettőről tudom, h "olcsóbbak" a többihez képest, lásd alacsony hormontartalmúak. Az említettekben én úgy hallottam, hogy azért van benne hormon. Hogy károsítja-e az egészséged... kérdezd meg az orvost, de sztem nem, valakinek ez, valakinek meg épp más válik be.
2008. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennek a legmagasabb a hormontartalma, de nem károsítja a szervezeted!Akkor nem lenne még mindig forgalomban!
2008. okt. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azt szedtem, de úgy felborította a hormonháztartásomat, hogy csak na. Eléggé rosszul voltam tőle. De ha neked bejön akkor semmi gond. Viszont tényleg elég erős gyógyszer.
2008. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!