Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már védett vagyok? (többi lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már védett vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés

El akartam kezdeni szedni a fogamzásgátlót,csak ugye azt a menstruáció első napján kell bevenni,hogy egyből védett legyek. Mostanában rendszertelen volt a menstruációm. Egy ideje csak barna folyás volt és ma jött végre piros. Bár nem olyan sok jön,de mivel ugye piros volt,így gondoltam ez már biztos,hogy az első napnak számít.

Be is vettem az első szemet,így a fent leírtak ellenére is védett vagyok?



2017. jún. 13. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:

A betegtajekoztato tehat azt irja, hogy ha a menstruacio elso napjan veszed be, akkor az elso szem gyogyszertol mar vedve vagy??


Az en gyogyszeremis igy irta, de en azert a biztonsag kedveert vartam ket hetet.

Mert van olyan bogyo is, ami csak a harmadik honaptol ved, es ezt nogyogyasz is mondta.

2017. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én fogamzásgátlóm is azt írta, hogy az első szemtől védett vagyok, de a nőgyógyász javaslatára az első levél alatt használtunk gumit. Attól nem lesz bajod neked sem.

20N

2017. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!