Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy tudom a barátomat rávenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom a barátomat rávenni erre?

Figyelt kérdés
Gumival védekezünk lassan 2 éve, és szeretném kipróbálni gumi nélkül is biztonságosabb időszakban,de barátom erre nem hajlandó,mondván hogy szerinte ekkor is veszélyes,sehogy se tudom rávenni. Tablettát meg nem szeretnék használni, mit tudnék neki mondani?
2017. máj. 29. 20:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%
A barátodnak legalább van esze.
2017. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
7-es,igen kiszeretném próbálni milyen érzés gumi nélkül, ahogy te mondtad akkor csinálnánk, na megpróbálom megbeszélni,megmutatom neki a választ! :)
2017. máj. 29. 20:58
 13/20 anonim ***** válasza:
51%
Spiralrol hallottal mar?
2017. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
23%
Ne benned elvezzen el. A vegen a szadbaelvezve siman jo lehet a buli. Tehat reszeljen de te kozelebb pattansz es beveszed a szadba. Mond el neki, nem fog nemet mondani.
2017. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
Aha 14-es előváladékról hallottál már??! Ne biztasd már hülyeségre a kérdezöt
2017. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Pharmatex hüvelykúp, de szigorúan betartva az utasításokat és semmiféleképpen ne élvezzen beléd! Mi próbáltuk már egy párszor, nálunk így nem volt gond (amúgy Pharmatexes babákról sajnos már hallottam).
2017. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

10 éves a lányunk és 7 éve megszakítással szexelünk. Annyi,hogy félidőben használok patentex oval kúpot. Nem vagyok hajlandó hormonokkal tömni magam.

Spirált nem helyeznek be,míg nem szül az ember lánya, ráadásul egy barbár dolog.

Ha így fél a nem kívánt szaporulattól menjen ő intra vas device-re.

2017. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
csak érzi, mikor lesz vége, kihúzza. így tudnátok a legegyszerűbben kipróbálni. Mi 6 évig csináltuk így, nem lett gyerek belőle.
2017. máj. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem akarlak erre buzdítani, de mi úgy oldjuk meg a szexet hogy időben kiveszem.

Nekem szinte nincs is előváladékom, így tényleg nagyon minimális az esélye, hogy terhes legyen a barátnőm.

Ugyanis, azt jó ha tudod hogy az előváladék is tartalmazHAT (tehát nem feltétlenül tartalmaz) élő spermiumot. Mint tudjuk, 1 db spermium is elég a teherbeeséshez.

Azt tudom tanácsolni, hogy WC-zen szex előtt, ugyanis a savas környezetet nem szeretik a hímivarsejtek.

Ezenkívül a pharmatex kúppal is csökkenthetitek az esélyt, viszont semmiképp ne élvezzen beléd a barátod.

2017. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#17 Urban legend hogy nem tesznek fel spiralt nem szult noknek, ugyanis feltesznek. Sot, Amerikaban ma mar ez az elsodlegesen ajanlott vedekezesi modszer.
2017. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!