Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet a baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Előző hónapban 9 napot késett a menstruációm most viszont 16 napot.Tegnap előtt megjött,viszont nagyon kevés ma már meg semi nem jött.Két tesztem volt negativ.jövő héten megyek nőgyógyászhoz

2017. máj. 13. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, tudod azt egy hét múlva tudod meg. Sajnos nem vagyok nőgyógyász, majd ő segít.
2017. máj. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ugye nem vagyok terhes?:(
2017. máj. 13. 10:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátlót, vagy használtok gumit? Ha igen, akkor nem valószínű, hogy a terhesség a gond, mivel megjött, és a teszt is negatív. Lehet csak a hormonhztartásod borult fel, lehet, hogy valami betegség, de ezt megtudod a nőgyógyásztól.
2017. máj. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a barátommal már 3 éve megszakitásos módszerrel védekezünk (sajnos,mostmár megbántam) és vigyázni fogok legközelebb,de nagyon megbiztam benne.És most két hetet késett a menstruációm,tegnapelőtt megjött ma viszont már nem is látok semmi vért...:(
2017. máj. 13. 10:39
 5/7 A kérdező kommentje:
na van mégis!!! hála :D
2017. máj. 13. 11:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A megszakítás NEM védekezés, hanem hazárdjáték. Persze, a pasiknak kedvenc kijelentése, hogy bízz benne, meg ő ismeri magát, de 100%-osan nem lehet kijátszani természetanyánkat.

Tök jó egyébként, mi is alkalmaztuk - egy olyan kapcsolatban, ahol nem jelentett volna gondot a gyerek, csak még nem álltunk rá a babaprojektre.

Minden egyéb esetben felelőtlenség és oltári ostobaság.


Ha már úgyis mész nődokihoz, írasd fel vele a bogyót. A saját érdekedben.

2017. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igaz,köszi :) igen fogok kérni tőle tablettát!
2017. máj. 14. 16:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!