Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így mennyi az esély, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így mennyi az esély, hogy terhesség legyen a vége?

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem jött meg (a párom nem tudja)... fogamzásgátlót nem szedek...nőgyógyász nem látott még.


Nem oltást kérek.


2017. máj. 8. 06:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb pont kimaradt.

Védekeztek rendesen? Tesztet csináltál?

Ha hónapok óta nem jött meg én legalább tesztelnék mert így az abortuszról is le fogsz csúszni aztán leshetsz.

2017. máj. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a hónapok ótát úgy értem, hogy valószínű a hormonzavar, mert 2-3 havonta jön meg általában (és mindig védekeztünk eddig, kivéve tegnap).
2017. máj. 8. 06:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendesen védekeztetek akkor max a tegnapi együttletből lehetsz terhes azt meg majd csak 14-15 nap múlva fogja kimutatni egy teszt.

Ilyen rendszertelen mensi mellett azért egy tesztet megengednék időnként magamnak...

2017. máj. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most vagyok 25 igazából és ez körülbelül 5 éve kezdődött (akkor még nem volt szexuális életem), mióta xanaxot szedni kezdtem. Azóta leálltam vele, de nem tudom milyen károkat okozott.
2017. máj. 8. 07:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem védekezel lehetsz terhes, de nincs sok esély rá ilyen ciklus mellett. Két hét múlva teeztelj egyet.

Egy nőgyógyászhoz azért elmehetnél, eleve évi rákszűrésre illetve rendberakni a szervezeted. Egyszer biztos szeretnél majd babát és akkor sokkal rosszabb lesz nekiállni, mert akár évekbe is telhet mire újra jó lesz minden.

2017. máj. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Menj el orvoshoz!
2017. máj. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Annyi eszed nem volt,hogy tesztet csinálj? Mi igy a monitor mögül honnan tudjuk megállapítani,hogy az vagy e vagy se?
2017. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

99%. Ha nem most, majd legközelebb. Ne éld bele magad, hogy ilyen rendszertelen menstruáció mellett úgyse leszel terhes.

Előbb lesz egy peteérés, aztán ha terhes leszel, fel se tűnik. Ha nem, akkor persze megjön.

2017. máj. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!