Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esély sincs a terhességre, ugye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esély sincs a terhességre, ugye?

Figyelt kérdés
Tegnap szeretkeztem a barátommal. Még szűz voltam. Óvszerrel védekeztünk, és minden rendben ment. A végén amikor elélvezett, bennem ment el, de ugye az óvszerben. Minden jónak tűnt, ellenőrizte is, tudja is hogy hogyan kell használni, nem volt lyukas. Mikor hozzáértem a puncimhoz olyasmi nedv jött ki mint az ő spermája, nagyon megijedtem. Az az én nedvem volt ugye? Azt hiszem maszturbálásnál is volt ilyen. Úgy tűnik h minden rendben, én mégis picit ideges vagyok. Az óvszer nem volt lyukas, és az ugye az én nedvem volt? A menzeszem is azelőtt egy nappal ért véget, ilyenkor a legkisebb az esély rá, ugye? kérlek nyugtassatok meg :)

2016. nov. 13. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, semmi baj nincs :)
2016. nov. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Valószínüleg az leszel :/
2016. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm, megnyugtattál!
2016. nov. 13. 23:06
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Csak a saját puncinedvességedet érezted, nem lesz baj :)
2016. nov. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
A biztonság kedvéért azért csapd fel a naptárat és nézz egy kedvenc nevet a kicsinek!! :)
2016. nov. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Ne aggódj, nincs semmi baj. Nekem is gyakran van olyan folyásom, ami annyira fehér és sűrű, mintha sperma lenne. Nem kell aggódni, és csak így tovább a védekezéssel, okosan csináltátok! :) 20L
2016. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! :)


Az óvszer végén hagytatok egy kis helyet a kijövő dolgoknak, ugye? Ha a barátod tudja, hogy kell használni, akkor biztosan meghagyott egy kis helyet a végén.


Ettől függetlenül, szerintem a te nedvességed volt. Elmentél? Mert nekem olyankor szokott szintén fehér, sűrűbb dolog jönni, egyébként meg néha menzesz utáni héten is produkálok ondót tökéletesen utánzó dolgokat. :) De ha előtte szeretkeztetek akkor mindegy, hogy elmentél-e, természetesen nedves voltál, már ha jól csinálta... :)


Plusz a menzesz utáni nap is elég "biztonságos" hiszen a peteérés a ciklusod közepén van általában, persze 100%-osan nem teherbe esni egyik nap sem lehet.


Majd akkor kezdj aggódni csak, ha esetleg nem jön meg.

2016. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hagyott igen, és benne is volt az anyag :)

előtte nyalt és ujjazott is, többször is elmentem akkor. Nagyon nem szeretném, ha lehetőség lenne az hogy nem jön meg..

Többször is leellenőriztem, meghúzogatta az óvszert, semmi nem jött ki belőle, és direkt ilyen extra izés óvszert vett :D

2016. nov. 14. 20:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezesetben teljesen esélytelennek tartom, főleg ha előtte többször is elmentél (ügyes a barátod, meg figyelmes) :)


Azért az még mindig fennáll, hogy ha aktus van, terhesség is lehet, de szerintem nekem a fogamzásgátló mellett "nagyobb" az esélyem mint neked így.

2016. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tényleg? Miért gondolod ezt?
2016. nov. 14. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!