Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki HELP. Hogy van ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki HELP. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
A fogamzásgátlót hány órás különbséggel ajánlott bevenni,hogy ne történjen baj? Este 8kor szoktam,de ma nem fogom tudni akkor, ha most beszedem,az mekkora baj ?
2017. máj. 4. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Lesétállsz szépen a patikába és megkérdezed. Vaaaaaaagy megnézed a kis nődokid telefonszámát és felhívod, hogy hé doki, mondd meg légyszi, mit tegyeK?
2017. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én +/- 1 órát ajánlok. Függ attól is, hogy milyet szedsz. Ha valami dögerőset, mint pl a Milligest, akkor mindegy. ha gyengét, mint a Yasminelle, akkor érdemes mindig ugyanbban az órában bevenni.

De végülis, ha beveszed most és holnap is ilyenkor, vagy fél órával később, lassan állsz vissza az este 8ra, akkor biztosan nem lesz baj :))

2017. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Cypromixet
2017. máj. 4. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Azt nem ismerem, de vedd be nyugodtan most, és holnap 6kor, holnapután fél 7kor, és így tovább
2017. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Képes vagyok rá!

Kedves normális válaszoló,köszönöm,bevettem. 😊

2017. máj. 4. 18:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!