Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bennem maradt az óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem maradt az óvszer kétszer is. Kérdés?

Figyelt kérdés

Augusztus végén jött meg utoljára, a menzesz utolsó napja utáni napon volt szex, szeptember elején, bennem maradt a teleélvezett óvszer. Bevettem egy esemény utánit kb. 7 órával a baleset után. Rá 5 napra volt egy 2 napos vérzésem.

Aztán most szeptember végén kellett volna eredetileg valamikor megjönnie (egyelőre semmi), azonban 28-án megint bennem maradt egy teleélvezett óvszer. Mindkét alkalommal úgy, hogy a vége éppen hogy csak kilátszott, úgy kellett benyúlnom és kihúznom. Az ágyon mindkétszer volt egy óriási folt, a srác szerint ez belőlem folyt ki (nagyon durván nedvesedek), de neki meg hiperspermia lehet, vagy hasonló, mert telelövi az óvszer felét (nagyon durva tényleg, híg és iszonyat sok jön). Életemben nem volt még ilyen, most meg egy hónapon belül kétszer is. Rá kb 2 órára be is vettem megint egy esemény utánit...

Menzesz még sehol, beteg is voltam az elmúlt egy hétben, meg kapott egy jókora adag hormonbombát is a szervezetem így. Mielőtt megjöhetett volna esetleg, jött a következő sürgősségi tabletta...

Egyébként nem napra pontosan szokott megjönni, kb 2-3 napos csúszás mindig benne van.

Van PCOS-em, bár komolyabb hormon problémáról eddig nem tudtam, de félek, hogy ez most nagyon felborította a hormon háztartásomat, meg hogy neadjisten terhes is leszek.:(

Csináltam ma egy tesztet nap közben, negatív, majd holnap reggeli vizeletből is megnézem...


Szerintetek lehet ebből terhesség? Annyira kellemetlenül érzem magam és sírhatnékom van. Nem egy tini vagyok, huszon évek végén járok, és kétszer egymás után is, holott soha életemben... nem akarok még gyereket (és nem is tartós kapcsolatban sikerült mindez...)


Nyugtassatok meg, légyszi. :(



#terhesség #teszt #negatív #Bennem maradt az óvszer
ma 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy terhes vagy, most egy ideig nem is fog magához térni a normális hormon háztartásod.


Legközelebb fogd meg a gumit a pasi farkán mielőtt kihúzzátok

ma 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!