Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal együtt voltunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal együtt voltunk és óvszerrel védekeztünk, és elment bennem, de minden maradt az óvszerben, és kilyukadni sem lyukadt, mert ellenőritük kétszer is, de kívülről spermaszerű dolog volt rajta. Az lehetett?

Figyelt kérdés

ellenőriztük: feltöltöttük vízzel :D

de mikor kívülről megfogta (EZ MÉG A FELTÖLTÉS ELŐTT VOLT)akkor sperma szerű dolgot talált rajta kicsit ragadós nyúlós de nagyon csekély mennyiséget kb 2 gombostővégnyit, és most nem tudom hogy az az lehetett vagy csak az óvszeren található síkosító és az én nedveim keveredtek-e?


2007. dec. 6. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
szerintem nem sperma volt:)nyugi.csak te lehetél nedves,gondolj bele mien szar lett volna ha száraz maradtál volna:)
2007. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha utána töltögettétek vízzel, akkor juthatott kívülre is sperma, vagy a te nedveid. Ha óvszerben élvezett, még peteérés környékén is nagyon-nagyon-nagyon kicsi lenne az esélye a balesetnek. Ne aggódjatok, és nem kell minden óvszert "ellenőrizni"...
2007. dec. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az csak a te nedved volt, ne aggodj.
2007. dec. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is a te nedved volt, ugyanúgy "ragadós nyúlós".
2007. dec. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak a te nedved volt. Nekem is sokszor-ciklustól függően-egész sűrű fehér folyásom van, ami ilynekor jelen van az óvszeren is.

Ha megnéztétek, nem lukas és nem folyt ki mert vigyáztatok, akkor semmi baj!!

Annyira nem kell félni, ha jól használjátok, semmi baj nem lesz. Ha meg tartós kapcsolatban éltek, biztosabb a fogamzásgátló, kérj tanácsot orvostól.

Nyugi:)

2007. dec. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!